Vakara kleitas 52-56 lielums

Vakara kleitas 52-56 lielums

Sievietes skaistumam un elegancei nevajadzētu būt atkarīgai no tā, kāda lieluma drēbes viņa nēsā. Un pat 52-56 lielums nekļūst par elegantu un pievilcīgu attēlu izveidi. Galvenais ir izvēlēties pareizo modeli, un jūsu skaitlis iegūs vieglumu, ka viņa nav tik trūkst.

52 izmērs – mazie triki pilna dzīve

Tieši tagad mēs atvērsim Jums noslēpumus, kas padarīs apģērbu izvēli ar vieglu un patīkamu nodarbošanos un ļautu vizuāli samazināt apjomu vairākiem centimetriem:

  1. Neatmaksātās krūtis ir jūsu skaitļa neapstrīdama priekšrocība, kas ir jāuzsver un jāpiešķir katrā ziņā. Jūsu attēlā jābūt spilgtai virsmai un tumšai apakšai. Izgriezums burtu V un jostas formā – preferenciālie elementi.
  2. Plašas augšstilbi un šauras potītes dod jūsu kājām burkānu formu, kas prasa, lai jūs izvēlētos mazus bojātus apģērbu elementus, piemēram, svārkus zem ceļgala un bikses. Atcerieties, ka tumšas krāsas drēbēs nedaudz slaidu skaitlis.
  3. Plašs viduklis, pamanāms vēders, bet tievs kājas – šāda veida skaitlis ir labi piemērots kleitām un saules pulkstenēm, kurās ir pārvērtēts viduklis.
  4. Apavi, protams, jābūt ar papēdi. Bet, ja jums ir grūti vai neērti staigāt šādā kurpes, tad tanket ir piemērots. Bet dzīvoklis kurpes, nav ieteicama.
  5. Jums nav pat iedomāties, kādi aksesuāri spēj. Piemēram, ilgi krelles nokarājas līdz maksimāli trīs rindās izstiepiet skaitlis. Nelietojiet valkāt īsus un pārāk apjomīgas krelles.
  6. No kleitas garums tiek izvēlēts atkarībā no pilnīgumu un iejūga kājām.
  7. Pat ja jūsu viduklis nav īpaši izcelts, tas joprojām ir nepieciešams uzsvērt, izmantojot drošības jostu vai stila kleita.
  8. Attiecībā uz krāsu, labvēlības tērpiem ir Mono vai krāsainu. Zīmēšanas, kas ir klāt, vajadzētu aiziet no apakšas uz augšu.
Lasīt arī  Safari kleitas - praktiskā vienkāršība

Atlase kleitas 54 izmērs

Jūsu luksusa formas sabojāt šauras pleciem un plaša gurnus? Nekādu problēmu. Tas būs nepieciešams tikai, lai izvēlētos šādu apģērbs, kas varētu līdzsvarot proporcijas.

Viens veids ir izvēle no pārsedzes ar horizontālu sloksnes, un dibeni – ar vertikāli. Jūs varat arī izvēlēties kleitu ar griezumu ar laivu vai strapletel modeli, kas izkliedējas, sākot no vidukļa.

Absolūti nebaidīties no dziļiem izcirtņiem. Vēlams, ir V-veida. Viņi un krūtis uzsvērs un pievērsīs nelielu stiepumu.

Bezvadu opcija ir kleitas ar vertikālām svītrām.

Bet saskaņā ar aizliegumu ir trikotāžas tērpi, kas ir pastiprināti ar skaitli. Šādā apģērbā jūsu attēls būs vulgārs, un skaitlis ir vēl pilnīgāks.

Diezgan bieži sievietes tiekas ar 54 apģērbu lielumu, kurā ķermeņa augšdaļa ir plaša, un augšstilba ir šaurs. Šādos gadījumos ieteicams svārkus ar vienmērīgu paplašināšanos.

Lai gan tumši drēbes un nedaudz nedaudz, bet atstāj vietu citām krāsām un kombinētiem modeļiem. Jā, un ne tik liels ir apģērbs ar 54 lielumu. Un pat horizontālās līnijas var ietaupīt pozīciju, ja tās atšķiras platumā.

Liels interjers nedrīkst koncentrēties uz ķermeņa problemātiskajām jomām. Lielās sēžamvietās kabatas var būt klāt, uz kuņģa – lielas pogas. Labākais no jebkura apģērba apdare ir siksna vai vidukļa josta.

56 izmērs – nav iemesla sarežģīt

Ja jūs valkājat 56 drēbju lielumu, tad viņiem ir vienkārši pienākums pareizi izvēlēties lietas zem attēla. Un pat tad, ja viņi vēl nav iemācījušies, tad mēs jums palīdzēsim.

Pirmkārt, drēbēm nevajadzētu apgriezt jūs stipri. Skaistums nepievienos to, bet tas piešķirs visas grūtībās nonākušās vietas. Maza fitnesa un izplešanās uz leju – ideāls risinājums jūsu gadījumā. Tiks slēpts kuņģis, un šis skaitlis kļūs par valsti.

Lasīt arī  Viss par kleitām atpūtas stilā

Izvēloties sundress, pievērsiet uzmanību vidukļa līnijai – tas ir jābūt ārkārtīgi. Šādā gadījumā kuņģis slēpt brīvi, krītošā audumā, un krūtis kļūs skaista un piesaistīs izskatu.

Veiksmīgs risinājums būs pielāgot apakšveļu, kas jebkura jūsu lieluma drēbes kļūs iespaidīgākas.

Tumšo apģērbu izvēles noteikums, kas izriet no vizuālā samazinājuma apjoma, protams, darbojas 56 lieluma īpašniekam, bet tomēr nav vērts pilnu skapi aizpildīt tikai tumšos toņos. Spilgti, bet obligāti monofoniskie apģērbi arī izskatās labi jūsu skaitli.

Izvēloties kleitu ar modeli vai izdrukāt, pievērsiet uzmanību to atrašanās vietai – tikai vertikālā ir atļauta. Lieli elementi un izcili audumi nav vēlami – tas viss būs pretējs efekts no paredzamo ietekmi uz jūsu skaitli.

Ir liels krūts un nepiešķir to – tas ir noziegums pret sevi. Kleitas nepārprotami jābūt klāt dziļa kakla izgriezums burta V formā V. Pieļaujami izcili elementi krūtīs. Daudzslāņu kleitas un tunikas skatās uz luksusa formām.

Apģērbu izvēles problēma pilnīgai dāmai var būt dažāda ķermeņa lieluma izmēros un apakšā. Šādām proporcijām ir ārkārtīgi grūti izvēlēties vakara kleitu. Bet no šīs situācijas ir izeja – svārki un blūze, kas izvēlēts saskaņā ar izmēriem.

Kur es varu nopirkt?

Lielas sievietes kļuva viegli papildināt savu garderobe stilīgu, modernu lietu 52-56 izmēri. Iemesls tam bija daudzu tiešsaistes veikalu skaits, kuru diapazons ir milzīgs relatīvais modelis un izmēri, kā arī specializēti veikali sieviešu lieliem izmēriem.

Tagad iepirkšanās sāka veikt diezgan maz laika un pieprasīt vēl mazāk pūļu. Nebūs vairāk garlaicīgu iepirkšanās un dziedājumu par nepieciešamo kleitu trūkumu, kas jums patīk.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: