ROBE GARDER & Ekaterina Elizarova

Starptautiskās dizaineres Jekaterinas Jeļizarovas jaunākā ROBE GARDER kolekcija tika prezentēta slēgtā dizaineru izstādē autora restorānā Touch 10. novembrī. Tas ir inovatīvs garderobes formāts, kas lauž ierastos stereotipus.

ROBE GARDER – garderobes ar raksturu, ko iedvesmo unikāls stils, novitāte un drosme. Pilnīga uzglabāšanas sistēma bez bailēm no izteiksmes. Drosmīgi dizaina risinājumi un absolūta dominance krāsu shēmās. ROBE GARDER ir spilgts Latvijas produkts, kas ir pasaules klases cienīgs.

Izveido unikālas autorkolekcijas un interjerus atbilstoši augstākajiem starptautiskajiem standartiem. Pirmais dizainers no Latvijas, kas uzaicināts veidot kolekcijas pasaules slaveniem zīmoliem: Smania, Urban Fabric Rugs, Matlight Milano, Capital Collection, Junior Monarch un daudziem citiem.

Unikālu autoru priekšmetu un interjeru kolekciju veidošana saskaņā ar augstākajiem starptautiskajiem standartiem. Pirmais dizainers no Latvijas, kas uzaicināts veidot kolekcijas pasaules slaveniem zīmoliem: Smania, Urban Fabric Rugs, Matlight Milano, Capital Collection, Junior Monarch un daudziem citiem.

Paslēpt

Dizainere Ekaterina Elizarova: «Mēs izvēlējāmies netradicionālu prezentāciju ne velti: pašreizējā situācijā meta visums ir labākais veids, kā dzēst robežas un iespēja vienmēr palikt pasaules telpā. Mūsdienās aktīvi attīstās metavienības, ne visi ir iepazinušies ar šo tendenci, bet mēs jūs ar tām iepazīstināsim. Tiek investēts meta-visumos, tiek prezentētas jaunas apģērbu kolekcijas un iegremdētas alternatīvas pasaules.

Pa kreisi: ROBE GARDER zīmola dibinātāja Marija Petrova
Pa labi: dizainere Ekaterina Elizarova

Attēlā: Marija Petrova

ROBE GARDER zīmola dibinātāja Marija Petrova: «Kāpēc skapji? Mūsu sadarbība ar pirmo objektu un, manuprāt, labāko dizaineri šajā virzienā Ekaterina Elizarova ir izrāviens Latvijas interjerā. Iedomājieties, ka esat pirmie, kas ieraudzīs jauno kolekciju no slavenā mākslinieka un unikālā Jevsejeva Zahara ( Zak Mini Monster ) jeb modes dizainera iemīļotā mūsu meta-visuma. Tas ir kosmosa projekts kā neviens cits! Mēs sagatavojām saviem viesiem pieredzi un aizvedām viņus uz nākotnes pasauli!»

Lasīt arī  Psiholoģija ziedu: nozīme un ietekme uz raksturu un psihe vīrietis

Attēlā: Aleksejs Doroškins

Preses pusdienu viesi tika iegremdēti kosmosā, kur bija izveidota futūristiska skatuve un malās izvietotas inovatīvas ģērbtuves – atvērtas un slēgtas. Visas mēbeles ir animētas, ar vērtnēm, atvilktnēm, durvīm un aktīvām saitēm, lai iepazītu dizaineru, zīmolu un funkcijas.

Tā ir vērienīga sadarbība, kurā dizaineram un radītājam ir kopīgs pamats un kopīgs redzējums par produktu. Laikā, kad lielākā daļa cilvēku to atliek, drosmīgie dodas uz priekšu un uzvar!

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: