Pirmā ģērbtuve

Pirmo reizi zīmola vēsturē mēbeļu ražotājs Florence Collections ir laidis klajā garderobes skapjus. Šoruden klientiem tiek piedāvāta Atlantique programma luksusa transatlantisko laineru stilā.

Itālijas uzņēmums Florences kolekcijas ražo mēbeles kopš 1972. gada. Mēbeļu klāsts, kas ietver mīkstās mēbeles, guļamistabas un ēdamistabas mēbeles, var tikt pielāgots gandrīz jebkurai mājas vietai. Šoruden itāļu uzņēmums papildināja savu sortimentu ar jauna veida mēbelēm Pirmo reizi Florence Collections uzsāka garderobes programmu ar nosaukumu Atlantique.

Atlantique ģērbtuve ir organizēta pēc "garderobes" principa. Transatlantisko laineru iekārtojuma iedvesmota programma, kas precīzi atveido 20. gadsimta sākumā populārā Art Deco stila garu. Pieejama smalka āda, kas krāsota gaišā zelta krāsā, un sudraba sudraba apdare. Durvju fasādes ( tās var būt gan veramas, gan bīdāmas ) tās ir pārklātas ar dekoratīvām stikla plāksnēm ( arī ar spoguļstiklu ).

To virsmas var būt dekorētas ar iegravētiem "režģa rakstiem" Vai ar sietspiedes rakstu. Sienu paneļus var apšūt ar stikla flīzēm ar atbilstošu dekoru vai pārklāt ar ādu vai tekstilizstrādājumiem ar dekoratīvām šuvēm. Pieejams ar zivju kaula finiera finiera rakstu.

Skapja iekšējā apdare, protams, ir izgatavota pēc pasūtījuma. Florence Collections Atlantique programmu var aprīkot ar visu nepieciešamo ērtai apģērbu glabāšanai, piemēram, dažāda izmēra plauktiem, mēteļu pakaramajiem, bikšu pakaramajiem, izvelkamajiem plauktiem ar stikla vai koka frontēm, apavu kastēm, atvilktnēm kaklasaitēm un jostām.Lasīt arī  Kādas krāsas iet blondīnes?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: