Maiks Šilovs par ilgtspējīgu uzglabāšanu

Kā uzglabāt apģērbu, apavus un aksesuārus, lai tie vienmēr būtu viegli pieejami? Kā izveidot apavu elektronisko katalogu? Kā sievietes garderobes izkārtojums būtiski atšķiras no vīrieša garderobes izkārtojuma?? Uz šiem un citiem jautājumiem atbild slavenais interjera dizainers Maiks Šilovs.

Attēlā: Maiks Šilovs, bijušais slavenais modes žurnālists, žurnāla NRG galvenais redaktors, Starptautiskās Dizaina skolas absolvents un tagad pasniedzējs, slavens Latviešu interjera dizainers. www.mikeshilov.com

Kārtības uzturēšana bez mājkalpotājas. Ideālā gadījumā preces būtu jāuzglabā garderobe, kur nav aizslēgta skapja, bet ir atvērti plaukti un skapīši, kas ir skaidri redzami – Pirmkārt, tā ir daudz vieglāk atrast katram priekšmetam savu vietu. Otrkārt, ja viss ir redzams, jums nav kārdinājuma mētāt mantas, kur vien jums tās ir vajadzīgas. Un, ja jums nav garderobes, bet ir slēgts skapis, es iesaku reizi par visām reizēm noteikt vietu noteiktām lietām Jums nevajadzēs katru reizi meklēt to savā garderobē.

Par apavu glabāšanu. Vienmēr paredziet naudu apaviem, jo to skaits pieaugs. Populāros slīpos plauktus es nevarētu nosaukt par funkcionāliem – Jūs labi redzat savus apavus, bet daudzi no tiem nederēs. Es apvienotu abas uzglabāšanas metodes Apaviem, kas jums vienmēr jābūt pa rokai sezonas laikā, un apaviem, kurus var īslaicīgi uzglabāt. Meklējiet labi marķētas glabāšanas kastes, kas palīdzēs jums visu sakārtot Piemēram, izturīgie un caurspīdīgie apavi no Schoenbuch. Alternatīva Īpašs skapis ar numurētām atvilktnēm, piemēram, Toolbox no EmmeBi.

Par e-katalogu. Ja jūs numurējat un parakstāt apavu kastes un redeļu kastes, jūs varat tās ērti kataloģizēt elektroniski ( lejupielādējot kādu no mobilajām lietotnēm, piemēram, My Wardrobe ). Tas palīdzēs jums ļoti ātri atrast vajadzīgo pāri – to īpaši novērtē dāmas. Līdzīga lietotne būtu noderīga apģērbu sakārtošanai un uzglabāšanai, īpaši, ja jums ir daudz līdzīgu apģērbu, kuros ir viegli apmaldīties.

Lasīt arī  Durvis jaunajam gadam

Vīriešu aksesuāri. Dažiem cilvēkiem ir īpaši plaukti un sekcijas, bet to trūkums ir tas, ka tie aizņem daudz vietas skapī un ļauj uzglabāt tikai dažas lietas. Tik labas vecmodīgas atvilktnes sekla, lai viss saturs būtu skaidri redzams, — Vajadzētu turēt vairāk jostu, kaklasaites un cimdus.

Par vīrieša garderobi. Tam ir savas funkcijas, kas nosaka skapja izkārtojumu: Jakas un bikses ir svarīgas, un tām ir jābūt piemērotā augstumā. Vīriešu garderobē ir svarīgi, lai būtu plaukti, kur kārtīgi sakārtot kreklus un džemperus, kā arī vieta sporta apģērbiem.

Par sieviešu garderobi. Sievietes garderobe izskatās pavisam citādi. Šeit mēs koncentrējamies uz kleitām un gudriem apaviem. Garas kleitas nevajadzētu saburzīt, un īpašiem gadījumiem paredzētus apavus var pārvērst vēsā instalācijā. Vislabāk, ja ir brīvstāvoša vitrīna ar juvelierizstrādājumiem, aksesuāriem un vieta, kur glabāt delikātus apģērbus un veļu. Un sievietes garderobē, atšķirībā no vīrieša garderobes, noteikti jābūt vietai tualetes galdam, krēslam vai pufam un pilnmetrāžas spogulim.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: