Hülsta moduļu skapju sistēma

Hülsta piedāvā daudzpusīgu uzglabāšanas sistēmu visām telpām.

Dažādu izmēru telpām, nestandarta telpu konfigurācijām un augstiem griestiem ir radīta jaunā Hülsta kolekcija MULTI-FORMA II. Tā ir pilnīga moduļu sistēma, kuras elementi tiek izvēlēti atbilstoši klienta vēlmēm. «Piemērots." atbilstoši telpas lielumam – Samazināts augstums, platums un dziļums bez maksas. Ir iespējams izgatavot arī aizmugurējās un sānu sijas, lai efektīvi izmantotu katru telpas centimetru.

MULTI-FORMA II pielāgojas telpas specifiskajām prasībām: var izvietot stūra elementus, atvērt durvis, izvēlēties praktiskus aksesuārus, papildināt plauktus ar kustības sensora apgaismojumu utt. Pēc pasūtījuma izgatavotajai skapju sistēmai ir dažādas apdares un finiera apdares, dažādas fasādes un rokturu dizaini, tāpēc ir piemērots risinājums gandrīz katram interjera stilam. Kabīņu sistēma ir pieejama deviņos matēta un glancēta lakojuma un četros dažādos finiera pārklājumos. Piemērots visām Hülsta guļamistabu kolekcijām. MULTI-FORMA II ir 5 gadu garantija. Kolekcijai ir "Blue Angel" marķējums, norādot, ka mēbeles ir nekaitīgas cilvēka veselībai un to ražošanas laikā netiek nodarīts kaitējums videi.


Apskatīt citus Hülsta modeļus.

Lasīt arī  Melnā krāsa drēbes
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: