Chapurin’s dzelzs

Mode un modernās tehnoloģijas jaunajā Rowenta.

Dizaineru apģērbiem nepieciešama dizaineru kopšana. Rowenta Steam Force DW9245 no Chapurin- Modernākais gludeklis ar iebūvētu tvaika ģeneratoru. Tās unikālās funkcijas pasvītro Latviešu modes dizainera Igora Čapurina dizains. Rowenta Steam Force DW9245 by Chapurin maigi apstrādā vissmalkāko audumu un sarežģītāko stilu audumus.

Integrētais tvaika ģenerators nodrošina jaudīgu tvaika lance 230 gpm. Līdz 50 % vairāk tvaika iekļūst dziļi šķiedrās: audums tiek mitrināts no iekšpuses. Tvaiku aktivizē ar vieglu pogas nospiedumu. Pateicoties gudrajai sistēmai, tā automātiski apstājas, kad gludeklis uz laiku netiek izmantots Kustības sensors. Elektroniskā sistēma izvēlas optimālo darba režīmu katram auduma veidam Krieviski runājošais LED displejs un iespēja izvēlēties.

Lasīt arī  Ko sarkanā vidējā vērtība?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: