...

25 modernas virtuves

Dažkārt skarbi un dažkārt ļoti ekstravaganti, noteikti ergonomiski un funkcionāli, mūsdienu virtuves komplekti pārsteidz ar savu dizainu un iepriecina ar izcilu veiktspēju.

Fancy virtuves

Fotogalerijā redzamās virtuves mēbeles raksturo dekoratīvs lakonisms, funkcionalitāte un ergonomika. . Tam ir modernā stila galvenās iezīmes. Mēs apskatīsim modernas virtuves un vienlaikus iepazīsimies ar modeļu daudzveidību.

Modernās virtuves fotogrāfijā izskatās izteiksmīgas un arhitektoniskas. Aprīkots ar sienas un grīdas skapjiem, kas ir taisnstūra formas un kurus var izvietot, ņemot vērā maksimālu ergonomiku. Modernās virtuves bieži vien papildina salu vai daļēji salu risinājumi un bāra letes, padarot tās vēl estētiski un funkcionāli pievilcīgākas.

Mūsdienīgi virtuves skapīši un skapīši pēc pieprasījuma var tikt aprīkoti ar dažāda izmēra un konfigurācijas plauktiem. Durvis un atvilktnes aizveras klusi un bez piepūles ar vieglu pieskārienu, izmantojot mīksto aizvēršanas mehānismu, gāzes pneimatiskos amortizatorus un regulējamas eņģes. Galda virsmas ir izgatavotas no skaistiem un izturīgiem materiāliem, piemēram, dabīgā vai sintētiskā akmens, keramikas, tērauda, rūdīta stikla un nerūsējošā tērauda. Virtuves mēbeļu strukturālo vieglumu un ekskluzivitāti pasvītro padziļināts apgaismojums, neparasta dizaina furnitūra vai tās nav vispār.


Šajā publikācijā izmantoti materiāli no avota


Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Elizabete Cīrule

    Kādas ir populārākās mēbeles un tehnoloģijas modernas virtuves iekārtošanai? Vai ir kādi jaunākie dizaina trendi šajā jomā? Kādas ir galvenās funkcionalitātes un materiālu izvēles iespējas, ja vēlos izveidot modernu virtuvi? Jo īpaši interesē, kādas ir jaunākās inovācijas un uzlabojumi virtuves aprīkojumā. Paldies!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus