...

24 sarkanie krēsli

Jūs varat atrast savu sarkano krēslu gandrīz jebkuram interjeram. Klasiskam kabinetam – iespaidīgs tronis no sarkana samta vai ādas, avangardiskai viesistabai – izsmalcināts tronis no metāla.

Sarkanie vadībā

Meklējat neparastu un oriģinālu dizainu savai viesistabai, bibliotēkai vai guļamistabai? Sarkans krēsls ir viegli izgatavojams krēsls Klasiskas formas, bet ar izteiksmīgu, uzmanību piesaistošu polsterējumu vai sarežģītu siluetu, ko paspilgtina mirdzoša krāsa.

Šeit iekļautās krēslu fotogrāfijas redakcionālajā izlasē palīdzēs jums atrast savu iespēja – Jūsu iecienītākais varētu būt leģendārā Vernera Pantona (Werner Panton) dizainētais metaforiskais krēsls vai slavenā modes dizainera Kristiana Lakoī (Christian Lacroix) izstrādātais greznais Bizantijas stila modelis.

Mājas bibliotēka vai klasisks kabinets izskatīsies izsmalcinātāks un aristokrātiskāks ar Tron krēslu Augsta atzveltne ar “ausīm, Pāreja uz roku balstiem, ērts sēdeklis ar jostasvietas spilvenu.

Ja jūsu guļamistabā ir glīts tualetes galdiņš, miniatūrs krēsls ar tekstila polsterējumu un medaljonu atzveltni vai koka rāmja krēsls, ko rotā ar rokām griezti kokgriezumi. Krēsls ar hromētu cauruļveida rāmi, mīkstiem roku balstiem un sarkanu ādas vai zamšādas polsterējumu, kas izgaismo monotonu minimālisma interjeru.

Ja vēlaties, lai jūsu apkārtējā vide būtu mājīga un neformāla, izvēlieties masīvkoka rāmja krēslu. Netrūkst arī krāšņu modeļu: izvēlieties krēslu, kas apvilkts ar saplēstu ādu, teātra maskas formas krēslu vai sarkanu krēslu ar angļu džentlmeņa tērpu. Savukārt tie, kam patīk komforts un atpūta, novērtēs atzveltnes atzveltni ar regulējamu galvas balstu un anatomisku atzveltni, kā arī ērtu kāju paliktni.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Uldis Aizsila

    Vai tu zini, ko nozīmē 24 sarkanie krēsli? Tas skaņā interesanti.

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus