...

24 neparasti virtuves galdi no stikla

Iespējams, visneparastākās mēbeles cilvēkiem, kuri nevēlas samierināties ar ikdienišķo. Tehnnologi priecē dizainerus, un viņi priecē mūs.

Kas saka, ka virtuves galdiem, kas izgatavoti no stikla, jābūt garlaicīgiem modeļiem, kuru tikai galda virsma ir izgatavota no šī materiāla?. Kāpēc neiegūt neparasto modeli. Teiksim, ar darba virsmu, caur kuru var redzēt sarežģīto pārveidošanas mehānismu?.. Dizaina modeļu sarežģītās kājas un pamatnes ir izgatavotas no dažādiem materiāliem: kaltas dzelzs, masīvkoka, liektām nerūsējošā tērauda caurulēm, poliuretāna..?.. Izvēlieties dažādu krāsu, caurspīdīguma pakāpju, matētus un rakstainus stikla virtuves galdus. No augstas stiprības Varat izvēlēties starp slāņainu, rūdītu vai īpaši biezu lokšņu metālu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Santa Straume

    Vai šie virtuves galdi no stikla ir droši un izturīgi? Vai tie ir praktiski lietošanai un viegli tīrāmi? Vai tos var izmantot ar karstiem vai smagiem traukiem? Vai ir dažādi izmēri vai krāsu variants? Kāda ir to cena un kur varētu tādus iegādāties? Būtu interesanti uzzināt vairāk par šiem neparastajiem virtuves galdiem!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus