...

22 baltas virtuves

Tīrāks prāts un sajūta? Tad balta virtuve ir jūsu izvēle. Aplūkojiet attēlos redzamos diapazonus un pārliecinieties, vai varat atrast savu.

Balts ir piemērots tikai slimnīcās? Protams, ka nē! Virtuvē izskatās pavisam citādi. Spilgts un gaišs, tas pilnībā pārveido interjeru. Aplūkojiet 22 bildes šajā lapā.

Kāda ir labākā baltā krāsa?? Baltā krāsa ir visu varavīksnes krāsu kvintesence, un, iespējams, tāpēc tā ir tik daudzpusīga… Ja neesat izlēmis, kādai jābūt jūsu virtuves krāsai, izvēlieties baltu – to nevar pārspēt. Modernā skandināvu stila interjeru karstākā tendence pieprasa maksimāli daudz baltas krāsas, tostarp virtuvē. Un jebkuru "stilīgu" telpu var aprīkot ar skaistiem aksesuāriem, un krāsu var mainīt atkarībā no tā, kas ir moderns un jums patīk. Piemēram, tiem, kuri vēlas kontrolēt apetīti, vajadzētu izvēlēties vēsas krāsas, un, otrādi, tiem, kuri vēlas pieņemties svarā, – spilgtas un siltas krāsas.

Kāda ir labākā baltā krāsa?? Baltā krāsa ir varavīksnes krāsu kvintesence, iespējams, tāpēc tā ir tik daudzpusīga. Ja neesat izlēmis, kādai jābūt jūsu virtuves krāsai, izvēlieties baltu. Mūsdienās tik populārajā skandināvu stila interjerā, tostarp arī virtuvē, ir maksimāli daudz balta. Jebkuram "stilīgam" skafandram ar spilgtiem aksesuāriem krāsu var mainīt atkarībā no modes tendencēm un savām vēlmēm. Piemēram, tie iesaka izvēlēties vēsas krāsas tiem, kas vēlas kontrolēt apetīti, un, gluži pretēji, spilgtas un siltas krāsas tiem, kas vēlas uzņemt nedaudz liekā svara.

Paslēpt

Spilgts un svaigs. Baltas virtuves ir piemērotas gan mazām, gan lielām, gan tumšām, gan gaišām telpām. Piemēram, liela istaba lieliski izskatīsies kopā ar klasiska stila baltu virtuvi Svētki skaisti un eleganti.

Labākus efektus rada grieztās detaļas un skaisti ritentiņi uz priekšpusēm.

Mazākām telpām var noderēt balta virtuve ar spīdīgām fasādēm – Tie vizuāli paplašina telpu. Taču iespējami arī dažādi citi varianti, no kuriem daudzi ir attēloti turpmāk.

Baltā virtuve: drošs veids, kā pārvietoties. Tā patiks vīriem un sievām, pieaugušajiem un bērniem. Taču kādam ir jāuztur kārtība, citādi baltā krāsa var kļūt bēša un pelēka.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Artis Mucenieks

    Kāpēc 22 baltas virtuves? Vai tas ir kaut kas īpašs vai saistīts ar kultūras un estētikas vērtībām? Vai arī tas ir vairāku cilvēku izvēle, kas varētu būt saistīta ar krāsu nozīmi vai praktiskiem apsvērumiem? Es gribētu uzzināt, kāpēc tieši šāds skaits un kā tas varētu mūs iedvesmot vai iepriecināt mūsu ikdienu.

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus