...

20 virtuves melnbaltā krāsā

Daudzas rūpnīcas ražo melnbalto virtuvju kolekcijas. Tos veidojošos moduļus var izmantot, lai izveidotu kontrastējošu komplektu. Vai vēlaties melnu vai baltu?? Meklējiet piemērus līdz sirds dziļumiem redakcionālo fotoattēlu sērijā.

Izvēloties melnbaltu un baltu kontrastainu virtuvi, jums ir jādomā par krāsu līdzsvaru. Kurš no tiem ir labāks par galveno?? Mēs piedāvājam 21 dažādu melnbalto vienību.

Kādas ierīces var ievietot melnbaltā virtuvē? Manuprāt, ierīču izvēle galvenokārt ir atkarīga no virtuves stila. Man patīk izmantot ILVE ierīces klasiskajās virtuvēs. Tās fasādes var krāsot dažādās krāsās. Modernā stilā es neizmantoju nekādas krāsas un dodu priekšroku melnai vai hromētai tehnikai.

Kādas ierīces var ievietot melnbaltā virtuvē? Manuprāt, ierīču izvēle galvenokārt ir atkarīga no virtuves stila. Man patīk izmantot ILVE ierīces klasiskajās virtuvēs. Tā fasādes var krāsot dažādās krāsās. Mūsdienu izpratnē es neesmu īpaši piesaistīts mēbeļu krāsai, bet dodu priekšroku melnai vai hromētai tehnikai virtuvē.

Paslēpt

Dominē melnā un baltā krāsa melns

Melnā un baltā virtuve. Nav zemo toņu, tikai tīras krāsas! Mūsdienās ikviens var atļauties melnbalto virtuvi. Taču ir grūti izvēlēties mēbeles ar vienmērīgu izvietojumu Bieži dominē viena no kontrastējošām krāsām. Tas skaidri redzams īsajā sarakstā iekļautajā fotoattēlā.
Tipiskā melnbaltā virtuvē ar pārsvarā melnu apdari parasti ir tumši apakšējie skapīši un gaiši augšējie. Tas ir loģiski: baltie piekaramie plaukti izskatās viegli, bet melnās pamatnes skapji rada smaguma un masīvuma iespaidu. Tomēr tas var būt arī otrādi – Noklikšķiniet uz attēliem, lai izvēlētos opcijas.

Virtuvē ar pārsvarā tumšām mēbelēm ir nepieciešams ļoti labs mākslīgais apgaismojums. Gaismas trūkums apgrūtina mājsaimnieces darbu.

Dominējošā krāsa balta

Balta un melna virtuve. Ja lielākā daļa virtuves fasāžu ir baltas, gaiša telpa ar kontrastējošās krāsās ieturētām mēbelēm izskatās īpaši plaša un eleganta. Kāda ir tipiska balta un melna virtuve?? Spilgts: plaukti pie sienām, kolonnu skapīši ar iebūvētu tehniku, sala vidū. Tumšs: pāris skapīši, darba virsma vai baltas fasādes bufetes sāni. Iespējami arī citi varianti: zemāk redzamajā fotoattēlā meklējiet melnbaltas virtuves.

Spīdīgās fasādes atspoguļo gaismu un vizuāli uzlabo telpu. Taču, lai radītu šādu efektu, nav nepieciešams daudz melnas krāsas.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Karlis Balodis

    Kāda ir jūsu doma par 20 virtuves melnbaltajai krāsai? Vai jums šķiet, ka tā ir stilīga un moderna vai pārāk klasiska un nedaudz pārspīlēta? Vai jums patīk, kā šāda krāsu shēma iederas kopējā mājokļa interjerā vai izvēlējāties kādu citu krāsu kombināciju? Dalieties ar savu viedokli!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus