...

20 MDF organiskās virtuves

Mūsdienās mēs pērkam virtuves komplektu ne tikai tā skaistuma un funkcionalitātes dēļ, bet arī izmantotā materiāla ekoloģisko īpašību dēļ. Mūsu fotogalerijā redzamas MDF virtuves kombinācijā ar citiem materiāliem.

Videi draudzīgums un skaistums

Organisko virtuvju kategorijā parasti tiek aprakstītas iekārtas, kas pilnībā izgatavotas no masīvkoka. Tomēr, tā kā koka izmaksas un šādu virtuves komplektu galīgā cena ir ļoti augstas, ražotāji plaši izmanto citus materiālus un to kombinācijas.

Galvenais materiāls, ko izmanto virtuvju ražošanā kombinācijā ar masīvkoka un citiem materiāliem vai atsevišķi – MDF ( Vidēja blīvuma kokšķiedru plātne- Vidēja blīvuma kokšķiedras plātne ). Mūsdienu MDF ražošanas tehnoloģijas izslēdz veselībai kaitīgus epoksīdsveķus un fenolu. Galvenā šķiedru saistviela ir lignīns, kas izdalās, koksni karsējot.. nevis sintētiska, bet dabiska viela. Tāpēc arī MDF virtuves pieder pie ekoloģisko virtuvju kategorijas. Virtuves no šī materiāla ir daudz lētākas nekā līdzīgi masīvkoka izstrādājumi.

Mūsdienu virtuves mēbeles bieži vien ir pieejamas ar fasādēm no oglekļa materiāla, nerūsējošā tērauda, alumīnija, lamināta vai stikla arī videi draudzīgi materiāli. MDF paneļu, laminēšanas, finiera finiera, melamīna apdares u. c. tekstūras dažādība., MDF kombinācija ar masīvkoka un citiem materiāliem padara MDF virtuves ļoti pievilcīgas arī no dizaina viedokļa, kā to parāda šajā redakcijas izlasē iekļautās kolekcijas.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Anda Zariņa

    Vai 20 MDF organiskās virtuves nozīmē, ka virtuve izgatavota no 20 MDF dēļiem vai ka virtuves kopā sastāv no 20 MDF daļām?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus