...

19 apaļas gultas iekštelpās

Stereotipu laušana mūsdienu guļamistabā – izvēlieties apaļo gultu. Izpētiet labākos apaļo gultu modeļus redakcijas foto izlasē.

Karaliska izmēra gulta

Taisnstūra formas gulta ir ērti novietojama pie sienas vai iebīdāma stūrī. Piekritīsiet, ka tas ir labākais risinājums šaurām guļamistabām. Un, ja guļamistaba ir liela un nav nepieciešams ietaupīt vietu? Gulta var kļūt par centrālo punktu, stilīgu akcentu, kas vilinās, pārsteigs un pārsteigs. Lai izveidotu neparastu guļamzonu, izvēlieties oriģinālas mēbeles. Šķiet, ka apaļā gulta ir speciāli radīta šādiem gadījumiem – Tās izskatu vairs nevar apsūdzēt par parastu.

Interjerā ir apaļa gulta tas vienmēr ir neliels pārsteigums: bez stūriem un standarta siluetiem, pie kuriem esam pieraduši. gludas līnijas, aizraujošas formas, moderns stils un plašas iespējas eksperimentēt ar guļamistabas iekārtojumu. Jūs vēlaties, lai apaļā gulta būtu istabas centrālais punkts, un visi pārējie mēbeļu un aksesuāru elementi to ieskauj. Pieņemama ir arī parastāka novietošana pie sienas vai stūrī Ja vien apaļajā gultā ir pietiekami daudz vietas mēbelēm un brīvai kustībai.

Atcerieties, ka apaļa gulta aizņem divreiz vairāk vietas nekā tās taisnstūrveida analogs. Tāpēc tas dažkārt izskatās nedaudz apjomīgāks. Masveidības efektu var mazināt, izvēloties minimālisma stila gultu ( ar zemu rāmi, šauru matraci ) vai “peldošo gaisā” ( ar vienu kāju centrā ).

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Inese Straume

    Vai šīs 19 apaļās gultas ir pieejamas pārdošanai vai izīrēšanai?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus