...

13 labākās 2012. gada dizaineru virtuves

Augsto tehnoloģiju, funkcionāls un ērts. Jauns – "dzīvojamais" – izskats. Šodien ikviens var organizēt savu virtuves telpu atbilstoši savām vēlmēm.

Mūsu izvēle sniedz jums priekšstatu par jaunāko virtuves dizainu 2012. gada jaunums. 2012. gada labākie virtuves dizaini izceļas ar savu ergonomisko efektivitāti, funkcionalitāti un tehnisko pilnību, kā arī ar to, ka tie virtuvē rada dzīves telpas sajūtu. Modulārās un iebūvējamās ierīces palīdz īpašniekiem organizēt virtuves telpu atbilstoši savām iespējām, gaumei, vajadzībām un vēlmēm. Virtuve var pildīt ēdamistabas un dzīvojamās istabas funkciju, organiski iekļaut darba un atpūtas zonas, būt zonēšanas instruments lielām platībām vai kompakti integrēties cita mērķa interjerā.

Skapji un plaukti vairs nav paredzēti tikai virtuves piederumu un trauku glabāšanai. Tagad uz tiem var novietot visus piederumus, grāmatas, audio un video aprīkojumu u. c.. Tendence ir izvairīties no nevajadzīgām detaļām Durvju un atvilktņu rokturi pamazām aiziet pagātnē, un to vietā tiek izmantoti mehānismi, kurus iedarbina ar vienkāršu pieskārienu virsmai. 2012. gada labākās dizaina virtuves ir aprīkotas ar lielu sadzīves tehnikas daudzumu, kas bieži vien ir gudri paslēpta aiz fasādēm, un, ja nepieciešams, to var viegli pagarināt. Šādā veidā virtuve iegūst jaunu izskatu un no saimniecības telpas kļūst par patīkamu dzīves vidi.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Uldis Freimanis

    Kādas ieskatījušās Latvijas dzīvojumu dizaineru veidotos virtuves 2012. gadā?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus