...

13 krāsotas koka virtuves fasādes

Koka virtuves mēbeles ir mūžīgas un novecojušas. Klasisko virtuves mēbeļu cienītājiem masīvkoka fasādes ir nesalīdzināmas. Ražotājs īpašu uzmanību pievērš dekorēšanai un krāsošanai.

Koka mūžīgais skaistums

Koka praktiskās un estētiskās īpašības padara to par ekskluzīvu materiālu, tāpēc koka komplektiem ir īpašs statuss. Priekšējās daļas ir sejas Virtuves iekārta. Tieši šie furnitūras elementi patiešām veido virtuvi. Masīvkoka virtuves fasādes ir pieejamas arī atsevišķi izmantošanai ar flīzētu skapīti. Masīvkoka fasādes slēpj virtuves mugurkaulu un piešķir interjeram vēlamo pievilcību un statusu.

Ražotāji ir godbijīgi, kad runa ir par cietvielu virtuves fasāžu apdari. Klasiskās fasādes ir rotātas ar grieztiem rotājumiem un patinētas, iegūstot antīku izskatu. Krāsojot tiek izmantotas videi draudzīgas krāsas un ūdenī balstītas, netoksiskas kodīgas kodinātājkrāsas, lai izceltu koka dabisko tekstūru, kā arī cēlās krāsas lakas un vaski apdarei. Lauku stila krāsotas koka fasādes apvieno klasisku eleganci un lauku šarmu. Ar rokām apstrādātas masīvkoka mēbeles ar kaltas dzelzs furnitūru piešķir virtuvei saulainu itāļu, Provansas vai angļu gaisotni.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Ieva Sīpola

    Vai 13 krāsotas koka virtuves fasādes ir pieejamas arī citos toņos vai ir tikai šajā konkrētajā krāsu paletē?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus