10 padomi, kā atšķirt modernu un dārgu virtuvi

Mūsdienās nav vienas virtuves stila tendences – var iegādāties gan klasisku, gan augsto tehnoloģiju. Taču ir vispārīgas vadlīnijas modernam scenogrāfijas dizainam. Lai neatpaliktu no laikmeta, ir svarīgi tos pārzināt.

1 racionalizēta forma

Visos stilos. Mūsdienās pat klasiskajiem komplektiem nav asu stūru. Nemaz nerunājot par modernām virtuvēm! Jebkurš elements var būt ieliekts vai izliekts.

Tie noapaļo lineāro un gala skapju fasādes, darba virsmu stūrus, izlietņu pārkares, tvaika nosūcēju kupolus utt.. ( vai, precīzāk, virtuves mode ) seko jaunu materiālu un tehnoloģiju ieviešanai: MDF ir izliekts, mākslīgais akmens ir izliekts…

2 Nepārtraukta priekšpuse

Perimetrā. Mūsdienīga virtuve Vienmēr liels un ar daudz dažādiem mērķiem paredzētiem skapjiem – gan pie sienas, gan grīdā. Modes stilā, ja to fasādes veido nepārtrauktu plakni: dažviet tās var būt pat no grīdas līdz griestiem bez pārtraukuma darba virsmā.

Iespējamas visas formas un izmēri: leņķa, lineāras, L-veida, leņķa un taisnas.

Augstās kolonnas skapji

No augšas uz leju. Atgriežas padomju virtuves mode, tikai tagad augstās mēbeles sauc par kolonnām, nevis kolonnām. sleja ). Tie ir ļoti ietilpīgi, bet lielā virtuvē lieli priekšmeti nešķiet apjomīgi. Mūsdienu tendence: baltā tehnika – galvenokārt mikroviļņu krāsnis un cepeškrāsnis – ir iebūvēta kolonnās. Tie ir novietoti acu augstumā, tāpēc ir viegli redzēt, kas tiek gatavots.

Viss ir iebūvēts

Pat tvaika nosūcējs un ledusskapis. Absolūti visām ierīcēm jābūt integrētām. Darba virsmā ir iebūvēta izlietne un plīts virsma, augšējā skapītī ir iebūvēts tvaika nosūcējs, bet apakšējos skapīšos un augstajās skapjos ir iebūvēta krāsns, mikroviļņu krāsns, trauku mazgājamā mašīna un ledusskapis.

Sarežģīts "pildījums" skapji

Izvelkamās vienības. Nevajag vairs iebāzt galvu skapjos. Jūsu ērtībām ir izstrādātas atvilktnes, izvelkamās kastes, izvelkamās paplātes. Vienkārši pavelciet priekšējo daļu uz sevi un viss nepieciešamais tiek piegādāts līdz durvīm. Nav nekas neparasts, ka tiek izvilktas arī ierīču daļas: iebūvētais ventilatora ekrāns, maisītāja sprausla un citas.

Bāra letes

Uz malas. Šis moderns elements parasti atrodas starp virtuvi un dzīvojamo istabu. Tā ir lieliska vieta rīta kafijas pauzei un vakara kafijas pauzei viesiem, kas ierodas uz ballīti. Uzkodas un dzērieni ir parocīgi novietoti uz darba virsmas, un jums nav nepieciešams sēdēt uz augstiem dizaina taburetes Jūs varat ēst un sarunāties stāvus.

Profesionāls maisītāja krāns

Izlietnēm ar divām bļodām. Mūsdienīgam virtuves maisītājam jābūt ar lielu augstumu. Tas ļauj mazgāt gan katlus un pannas, gan arbūzus, melones, ķirbjus un citas lielas dabas dāvanas. Vismodernākie modeļi ir aprīkoti ar ( dušas galvu un izsmidzinātāju un/vai iznirstošo izsmidzinātāju. Šīs opcijas ir īpaši izstrādātas pilna izmēra izlietnēm ar divām vai vairāk tvertnēm.

apgaismojums

Visur. Modernā virtuvē gaismas avoti – netiek ieskaitīti. Šeit ir tikai minimums: virs darba virsmām, ēdamistabas zona un stikloti, atvāžami plaukti… Kapuces bieži ir aprīkotas ar apgaismojumu, un griestos ir iebūvēti "izkliedētāji" mazie lukturīši. Pat grīda naktī var spīdēt ar gaismas diodēm.

Top 10 modernākās virtuves 2014

ALNOVETRINA/ALNOVERA virtuve no Alno.

Dimantu virtuve ar Cesar.

Gaia Galbe virtuve no Mobalpa.

Diamond Scrigno virtuves iekārta no Bizzotto.

AV 5020 Lava pelēkā un vīna sarkanā virtuve no Haecker.

Lucrezia 22 Cēzara virtuve.

Alno ALNOINOX WHITE virtuve no Alno.

Astree/Hestia/Icy kitchen no Mobalpa.

Dvēseles virtuve pēc Ernestomeda.

Iris Cucina 02 no Bizzotto.

Virtuves izvēle

ALNOMARECUCINA virtuve no Alno kolekcijas ALNOMARECUCINA Virtuves Senta sonnengelb / Edda Asteiche Natur by Sachsenkuechen Karisma 03 virtuve, Arrital Cucine
Lasīt arī  Virtuves darba virsmas: renovācija un kopšana
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Madara Bērziņa

    Vai jūs varētu sniegt padomu, kā nošķirt modernu virtuvi no dārgas virtuves? Es vēlos uzzināt, kādas ir galvenās pazīmes, kuras varētu novērot, lai identificētu šīs divas virtuves no citām. Kādas virsmas, ierīces vai dizaina aspekti man jāņem vērā? Esmu ieinteresēts par virtuves modernizēšanu, bet nevēlos tērēt pārāk daudz, tāpēc šie padomi būtu noderīgi. Paldies iepriekš!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus