Mēbeles ar dīvainības piesitienu

Kanādas amatnieki no Straight Line Designs jau 25 gadus izgatavo mēbeles, kas ir pārgrieztas uz pusēm, salocītas akordeona veidā, izliektas dīvainā veidā, bet joprojām ir pilnībā funkcionālas.

Straight Line Designs dibinātājs, dizainers Džadsons Bejonts ( Džadsons Bejonts ) apgalvo, ka idejām nav robežu – ja kaut ko var uzzīmēt un projektēt, to var uzbūvēt. Un galvenais radošuma stimuls – Vārdi "to nevar izdarīt".

Attēlā: Straight Line Designs sliktais galds.

«Hobiju zirgs studija – Neparasti objekti ar šķipsniņu humora. Dizainerim tas neko nemaksā, lai izdomātu "sliktu" kafijas galdiņš ( angļu. – Slikts galds ) "bojāšana" paklājs. Vai augsts skapis, it kā to būtu sazāģējis bebrs tieši pa vidu. Un kāda maza melna kleita, kas izrādās kā piekarināta kumode.

Straight Line Designs izvairās no masveida ražošanas, lai neapdraudētu sava darba kvalitāti jo uzņēmumā strādā tikai astoņi amatnieki. Galvenais materiāls, no kura izgatavoti izstrādājumi – dabīgā koksne.

Lasīt arī  Kā izveidot galdu ar savām rokām
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: