Krēslu parodija izstādē Designersblock London 2009

( Londonas Dizaina festivāla laikā ) visa pilsēta pārvēršas par milzīgu izstāžu zāli. Iepazīstieties ar lielāko zīmolu, kā arī jauno dizaineru darbiem. Viena no populārākajām tēmām ir pazīstamā metamorfoze. Piemēram, krēsls, kas nemaz nav krēsls, vai galdauts, kas nav tikai galdauts…

No 24. līdz 27. septembrim festivālā norisinājās izstāde Designersblock 2009. Londonas Dizaina festivāla apmeklētājus pārsteidza izstādītie korejiešu dizaina darbi.

Korejas studijas MAEZM dizaineri Čo Eun Vans (Cho Eun Whan) un Šins Tai Ho (Shin Tai Ho) uz festivālu līdzās citiem objektiem ir atveduši arī neparastu "apģērbu" Priekšsēdētāja vietai pārvalks ar nosaukumu Sofa-dress.

Dizaineru duets 2008. gadā saņēma Red Dot balvu par projektu, kas ietvēra galdautu ar integrētiem šķīvjiem, kas pilnībā izgatavots no elastīga silikona;.

Tukšais uretāna putu dīvāns Sofa-dress ir izgatavots tā, lai pārņemtu trīsdimensiju krēsla aprises un pārvilktu to pāri krēslam, piešķirot tam krēsla izskatu un, spriežot pēc tā nosaukuma ( dīvāns-litera. «dīvāns" )- dīvāna ērtības. MAEZM dīvāns ir piemērots krēsliem ar izmēriem 90x70x67 cm.

Mēs savdabīgi spēlējamies ar telpu un formu «rāmis" Saglabā krēsla izskatu, kad jūs apsēžaties, un dīvāna drānas caurspīdīgā tekstūra ļauj redzēt krēsla kontūras iekšpusē.Lasīt arī  Vannas istabas darba virsmas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: