...

26 stūra dīvāni

L-veida dīvāns ir moderns, kompakts, ērts un dažkārt pat funkcionālāks nekā tā lineārais kolēģis. Dizainu klāsts modernām dzīvojamām istabām un guļamistabām.

Mūsdienīgi stūra dīvāni- sinonīms darbības jomai un apjomam. Tie sastāv no daudzām sekcijām un ir ļoti ietilpīgi, tāpēc tos galvenokārt iegādājas plašām telpām, kurās nav nepieciešams taupīt vietu. Bet jūs vienmēr varat atrast kompaktu trīsvietīgu stūra dīvānu mazai guļamistabai. Pareizo stūra dīvānu var izmantot, lai izveidotu atpūtas zonu pie sienas, istabas stūrī vai iegādātos salu modeli un pārvietotu to uz istabas vidu.

Stūra dīvāni šobrīd ir vispopulārākie no visiem dīvāniem lineārie dīvāni. Pirmkārt, tas ir salīdzinoši jauns mīksto mēbeļu veids, un to ir patīkami iegādāties vismaz kā alternatīvu tradicionālajam dīvānam. Otrkārt, stūra dīvāni ir ļoti ērti, oriģināli un var lepoties ar modernu funkcionalitāte.

Lielākā daļa dīvānu ir stūra dīvāni moduļu struktūras. Tas nozīmē, ka kopumā tas ir konstruktors, ko var sadalīt tā sastāvdaļās – krēsli, pufi, atpūtas krēsli, dīvāni ( divvietīgi dīvāni ) un izveidojiet pilnīgi jaunu atpūtas zonas scenāriju.

Mūsdienīgi stūra dīvāni, kas pārveidojami par gultām, iebūvētiem uzglabāšanas konteineriem, dažiem modeļiem ir specifiski funkcionāli papildinājumi- piestiprināts plaukts, minibārs, noņemams galds. Atpūtas komfortu uz dīvāna rada spilveni, kas izklāti ar zosu spalvām vai poliuretāna putām, vai aiztaisīti ar elastīgām siksnām, kā arī regulējami atzveltnes atzveltnes, kustīgi roku balsti. Noņemamus dīvānu pārvalkus var jebkurā laikā izmazgāt vai nomainīt pret jauniem.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 2
  1. Uldis Kruze

    Vai jūs varat ieteikt 26 stūra dīvānu, kas ir ērti un izturīgi? Es meklēju kvalitatīvu un funkcionālu dīvānu, kas iederēsies manā dzīvojamā istabā. Paldies!

    Atbildēt
    1. Kārlis

      Jā, noteikti! Varu ieteikt apsvērt kādu no Krēslam.lv piedāvātajiem 26 stūra dīvāniem. Tie ir pazīstami ar savu augsto kvalitāti un komfortu. Tāpat tie ir izturīgi un ilgi kalpos jums. Iegādājoties šo dīvānu, jūs noteikti iegūsiet kvalitatīvu un funkcionālu mēbeļu gabalu, kas lieliski iederēsies jūsu dzīvojamā istabā. Paldies par jautājumu!

      Atbildēt
Pievienojiet komentārus