...

26 ceriņu un purpura krāsas dobes

Jūs vēlaties iekārtot guļamistabu violetā krāsā, taču nezināt, kā īstenot savu sapni? Mūsu fotoattēlu atlase palīdzēs jums izvēlēties piemērotas mēbeles un aksesuārus visos ceriņu toņos.

Ceriņu sapnis

Lai piešķirtu guļamistabai spilgtu personību, jums nav jāeksperimentē ar mēbelēm un parasto sadzīves priekšmetu vietā jāizmanto mākslas priekšmeti – skaisti, bet ne vienmēr funkcionāli. Izvēlieties netipisku krāsu paleti, piemēram, ceriņi.

Ceriņu guļamistaba Tam nav jābūt meitenīgam. Violets interjers būs piemērots arī vīrietim, galvenais ir izmantot pareizos toņus dekorēšanā Tumšs, piesātināts un vīrišķīgs.

Ar ko tieši mēs varam veidot ceriņu guļamistabas interjeru?? Šodien dizaineri un ražotāji aktīvi izmanto šo krāsu. Violetie toņi ir piemēroti ne tikai tekstilizstrādājumiem un aksesuāriem, bet arī polsterējumiem. Iegādājieties gultu ar violetu polsterējumu un guļamistaba vairs neizskatīsies viduvējs, pat ja tās interjeram nepievienosiet citus violetus toņus. Ceriņu guļamistabas interjeru var iekārtot arī ar akcentiem. Piemēram, violets gultas pārklājs, gultas pārklājs, spilveni vai matracis var pārveidot visparastāko gultu. Jūs varat doties tālāk un izrotāt guļamistabu ar ceriņa tapetes un aizkarus, kā arī spēlēt ar violetiem toņiem.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Ieva Sīpola

    Kādas ir 26 ceriņu un purpura krāsas dobes izmantošanas iespējas un kā tās varētu iederēties mūsu ikdienas dzīvē?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus