...

14 itāļu foajē

Itāļu mēbeles ir atzītas visā pasaulē to kvalitātes un atšķirīgo formu dēļ. Arī attiecībā uz gaiteņiem šī valsts ir uzticīga savām tradīcijām radīt praktiskus un oriģinālus risinājumus.

Pārliecināts, ka dzīvojamās istabas, guļamistabas un gaiteņi, Itālija zina, kā ražot augstas kvalitātes un gaumīgs, pasaule ir tik aktīvi pērk tos, ka itāļi joprojām ir vadošais piegādātājs mēbeļu daudzās valstīs, tostarp Krievijā. Vairāk nekā trīssimt gadus tikai Eiropas dižciltīgie nami varēja atļauties pasūtīt mēbeles itāļu meistariem, un šodien tās pašas priekšnama mēbeles Itālija piedāvā praktiski ikvienā mājoklī, kur tiek vērtēta kvalitāte un skaistums. Itāļu amatniekiem vienmēr ir bijusi izdomas bagāta un izsmalcināta gaume: viduslaikos mēbeļu kājas tika veidotas vīnogulāju, augļu un priežu čiekuru formā. Eiropas dienvidos populāro skujkoku priedi joprojām izmanto mēbeļu izgatavošanai. Taču tas viss nav viss. Tiem, kas dod priekšroku priekšnama koka mēbelēm, mājoklī ienāk Itālija ar Vidusjūras valriekstu un miršu, ciprešu, kastaņu un pat.. īsta āda. Starp citu, Itālijā mūsdienīgi gaiteņi ir tikpat labi kā visā pasaulē slavenā klasika. Itāļu dizaineri mūsdienās cenšas attālināties no stereotipiem un dod priekšroku spilgtām, kontrastējošām krāsām, kā arī lakoniskām formām, saglabājot tradicionālā stila iezīmes tikai detaļās.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Inese Ziverte

    Vai jūs varētu pastāstīt vairāk par šiem 14 itāļu foajē? Kas īsti tie ir un kādas iespējas tie piedāvā?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus