...

14 Bērnu gultas ar darba vietu

Bērnība ir brīnumu un burvības laiks. Guļamistaba ar rotaļu vai darba vietu zem tās ir ne tikai ideāli piemērota, lai izveidotu kompaktu vienību, bet arī lai bērnam radītu savu pasauli.

Pirmsskolas vecuma bērnu istabā bērnu gulta visbiežāk ir t.. «Bēniņu gulta. Zem griestiem ir guļamistaba un brīva niša zem griestiem. Dizaineri piedāvā daudz iespēju bērnu istabām Zēnu un meiteņu krāsu shēmas, bēniņu gultas ar darba zonām, iespēja uzstādīt otru gultu un pilnīgas rotaļu konstrukcijas. Interesantas iespējas vecākiem bērniem Transformatoru sistēmas kompozīciju veidošanai spēlēšanai, mācībām vai atpūtai. Vietas ietilpību taupošākais variants – Caterina 7 izvelkamās gultas.

Tomēr "bēniņi" Nav piemērots visām telpām: ja griestu augstums ir zems, ir jāmeklē citi risinājumi. Gultas ar iebūvētu galdu ir lielisks risinājums – fabrikas mēbeļu ražotāji ir izgatavojuši sava veida mācību un guļamrīku komplektus. Šī bērnu gulta ar darba zonu Ideāls risinājums nelielām telpām: katrs kvadrātmetrs grīdas platības tiek maksimāli izmantots.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 2
  1. Rinalds

    Vai 14 bērniem ir 14 individuālas gultas vai ir kādas kopīgas gultas? Cik darba vietas ir pieejamas šajā gultu komplektā? Vai šī informācija ir par bērnu mājām vai skolu internātu? Grūti iedomāties, ka tik daudz bērnu varētu kopīgi izmantot vienu gultu vai darba vietu. Lūdzu, papildiniet informāciju, lai labāk izprastu situāciju.

    Atbildēt
  2. Ruta Sila

    Vai šīs 14 bērnu gultas arī ietver darba vietu vai tikai gultu?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus