Kā izvēlēties virtuves darba virsmu

Nopirkt veselu plāksni un izgatavot no tās labu darba virsmu nav viegls uzdevums. Daudz vienkāršāk ir pasūtīt virsmu kopā ar virtuves mēbelēm, taču tas izmaksātu daudz dārgāk. Kāds ir labākais veids, kā rīkoties? Domāt kopā.

Lamināta darba virsmas

Izgatavots no skaidu plātnes un MDF. Īpaši piemērots darba virsmām no masīvkoka. Tie nāk lētas virtuves, un vienmēr ir vilinoši ietaupīt papildu naudu. Un tas ir iespējams, ja jūs vienkārši iegādājaties trīs četrus metrus garu darba virsmu un no tās izzāģējat pareizo izmēru un formu. Bet vai tiešām ir vērts pielikt pūles?? Mēģināsim saprast.

1.Pirkšanas process. Protams, pasūtīt darba virsmas tajā pašā uzņēmumā, kurā iegādājaties mēbeles, ir daudz vienkāršāk, nekā meklēt tās pašiem. Ja veidojat virtuvi "no nulles" — Ja vēlaties samazināt izmaksas, šī ir vēl viena lieta sarakstā, kas jums neradīs pārāk lielu slogu. Jūs tik un tā pirksiet skapju fasādes no viena un tā paša uzņēmuma, skapji.. Otrs "priekšauts" — trešajā.

3.Pasūtiet no Laminēta darba virsmas uzstādīšana kopā ar virtuvi nodrošina, ka mēbeles izskatās tieši tā, kā attēlā Saskaņā ar mūsu uzņēmuma darbinieka jums izstrādāto dizaina projektu – pilnīgi bez maksas.

4.Uzstādīšana. Arī šajā gadījumā svaru kausi nosveras par labu darba virsmām ar pēc pasūtījuma veidotu dizainu. Nekādu problēmu: profesionāls virtuves montieris ieradīsies pie jums ( jums par to vēl būs jāmaksā ) un uzstādīs jūsu virsmu kopā ar skapīšiem. Pašrocīgi izgriezt vajadzīgā izmēra darba virsmu ir diezgan sarežģīti, jo, piemēram, skaidu plātnes gali var sākt drupt un apšuvuma malas var saplaisāt. Neaizmirstiet ) savienot augšējās daļas, ja komplekts ir leņķveida, b ) izgriezt caurumus izlietnei un plīts plīts virsmai un c ) nosegt dēļa malas, lai novērstu mitruma iekļūšanu iekšā.

Lasīt arī  Melns kvadrāts

Ja esat apmierināts ar skaidu plātnes darba virsmu, labāk ir atteikties no idejas to zāģēt pats, pat ja esat amatnieks, un top ir vienkāršākā forma. Ražotāji bieži izmanto mitruma izturīgas skaidu plātnes ar pārklājumu, piemēram, karstumizturīgu plastmasu.

5.Ilgmūžība. Jūs nezināt, kā tiksiet galā ar šīm problēmām. Ja jūs vai jūsu vīrs.. Ja esat DIY entuziasts, varat sagaidīt, ka virtuve, tostarp darba virsma, kalpos gadiem ilgi. Mēbeļu montāžā cilvēki bieži kļūdās vai veic nepareizus darbus. Koka skaidu plātņu darba virsmu gadījumā tas izraisa pakāpenisku paneļu uzbriešanu un galu galā – Iespējams, pēc gada vai diviem jums nāksies nomainīt darba virsmu. Profesionāli uzstādītāji sniedz garantiju virtuves montāžai.

6.Izmaksas. Cenu starpība var atsvērt visus pēc pasūtījuma izgatavotas darba virsmas plusus. Lai noskaidrotu, cik liela tā ir, pasūtiet vienu un to pašu virtuves dizainu no dažādiem uzņēmumiem un pēc tam rēķinā pārbaudiet rindu "darba virsma". Cik tas izmaksāja?? Tad tiešsaistē meklējiet uzņēmumus, kas pārdod saliekamās darba virsmas. Salīdziniet cenas. Ja atšķirība jums ir būtiska, ir iespējams paņemt zāģi rokā un ķerties pie darba. Vai varbūt labāk netērēt laiku un vienkārši samaksāt??

Lai aizsargātu materiālu, no kura izgatavota virsma, ražotāji laminē virsmas. Laminējumus var izgatavot jebkurā krāsā, tostarp dabīgā koka imitācijā.

Darba virsmas no citiem materiāliem

Izgatavots no kompozītmateriāla. Mājās to nevar sazāģēt, tāpēc pašražošanas iespēja ir izslēgta. Bet kur pasūtīt darba virsmu? Tajā pašā uzņēmumā, kur mēbeles, vai kādā no specializētajiem uzņēmumiem. Pēdējie nodarbojas ar jebkuru priekšmetu ražošanu no mākslīgā akmens, un no tiem top maksās lētāk. Jūs varat izvēlēties no vairākiem kompozītmateriāliem, un materiāla cenas atšķirība ( īpaši lielai virtuvei ) var būt vairāki desmiti tūkstošu.

Lasīt arī  Micheline Thayard par atgriešanos pie pirmsākumiem

Kompozītu virsmu var pasūtīt pie virtuves ražotāja vai cita uzņēmuma, kas specializējas mākslīgā akmens ražošanā, un, iespējams, būs iespējams saņemt izdevīgu cenu.

Šīs virtuves virsmu apdari veido termiski apstrādāta ozolkoka koksne. Salīdzinot ar tradicionālo koksni, termiski apstrādāto koksni neietekmē temperatūras izmaiņas, tāpēc tā nekad ne plaisā, ne deformējas.

Uz fotoattēla: Aran Beluga virtuve.

Izgatavots no masīvkoka. Augstas klases virtuvē bieži vien ir uzstādītas šādas virsmas, tāpēc tiek izmantota "do-it-yourself" pieeja nav nozīmes. Jūs pasūtāt mēbeles nopietnā firmā par lielu naudu un saņemat pilnu pakalpojumu komplektu. ( tomēr jebkurā gadījumā par virtuves montāžu ir jāmaksā papildus. ) Darba virsma tiks izgatavota pēc jūsu prasībām. Jūs saņemat grīdlīstes un "priekšautu" uz sienas, apstrādājiet virsmu ar eļļu vai citu ūdeni atgrūdošu līdzekli… Darbvirsmas būs pastāvīgi pielīmētas, tāpēc caur plaisām neiekļūs ūdens.

Masīvkoka darba virsmas ir ideāli piemērotas iebūvētām virtuvēm. Ražotājs nodrošina pēc jūsu precīziem izmēriem izgatavotu virsmu ar visām nepieciešamajām prasībām.

Izgatavots no metāla, stikla un dabīgā akmens. Esat nolēmis iegādāties dārgu virtuvi un papildināt to ar darba virsmu, kas izgatavota no neparasta materiāla? Tās ir jūsu tiesības. Tādā gadījumā jums ir nepieciešams pasūtīt faktiskos topus izvēlētajā rūpnīcā, kas jums izmaksās daudz naudas. Naudu nevar ietaupīt, bet vai tas tiešām ir mērķis??

Mūsdienās daudzi ražotāji piedāvā virtuves virsmas jebkurai gaumei un makam no dažādiem netradicionāliem materiāliem: stikla, vulkāniskā akmens, keramikas, granīta ar alumīnija profilu.

Skatīt virtuves

Menkar virtuve, Mobalpa Virtuves iekārta CLASSIC-FS / FRAME-H no kolekcijas CLASSIC-FS no Leicht S1 lotosa baltā virtuve no SieMatic S1 kolekcijas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: