iSaloni – dekoratora izvēle

Mēs lūdzām dekoratori Annu Zolotarevu pievienoties mums iSaloni izstādē un pastāstīt par interesantākajām tendencēm mēbeļu dizaina pasaulē.

Anna Zolotareva izvēlas mēbeles ne tikai pēc formas, bet arī pēc sajūtām.

Pēc krīzes gada, kad daudzas rūpnīcas tika slēgtas un pārtrauca kolekciju atjaunināšanu, bija vērojama atdzimšana, un dizaineri atgriezās pie dizaina, pie kura bija strādājuši aizkulisēs. Šogad ir atdzīvināta ideja par nesaderīgu formu, faktūru un krāsu apvienošanu.

Pēc krīzes gada, kad daudzas rūpnīcas tika slēgtas un pārtrauca kolekciju atjaunināšanu, atsākās aktivitāte, un dizaineri atgriezās pie dizaina, pie kura bija strādājuši aizkulisēs. Šogad ideja par nesaderīgu formu, faktūru un krāsu apvienošanu ir atdzīvināta.

Paslēpt

Lielākās mēbeļu izstādes ļauj vienā platformā aplūkot, pie kā pēdējā gada laikā strādājuši slavenākie dizaineri.

Šeit veidojas interjera dizaina tendences. Tāpēc mēs nolēmām neaplūkot konkrētus jaunumus, bet gan mēģināt atspoguļot interjera dizaina pamatvērtības itāļu gaumē.

Anna Zolotareva, dekoratore, kopā ar mums izstaigāja iSaloni-2010 izstādes Maskavā stendus. Un parādīja neparastas faktūras, formas, krāsu kombinācijas, kas būs aktuālas nākamajā sezonā.

Svarīga detaļa: mūsdienīgam modelim jābūt vienlaicīgi plakanam un apjomīgam.

Tekstūras

Pievienot apjomu. Tā kā tiek izstrādāti un mēbelēm pielāgoti jauni materiāli, tendence mainās. Dimensiju raksti vairs neaprobežojas tikai ar klasiskām mēbelēm un teksturētām tapetēm.

Sienas tagad rotā izliektas sienas paneļi, uz durvīm parādās apjomīgi augu motīvi, bet skapju fasādes kļūst trīsdimensiju.

Modernās mēbeles izskatās tā, it kā tās būtu zīmētas uz lineāla.

Formas

Uz lineāla. Dīvāni un gultas nav pārstājušas būt mājīgas, bet ir ieguvušas arhitektoniskāku mēbeļu dimensiju. Tajā pašā laikā visas mēbeles izskatās mūsdienīgi, neraugoties uz to izliektajām formām, daudzajām koka detaļām un polsterējumu no dabīgiem audumiem.

Lasīt arī  Milānas karnevāls

Jo mazāk apstrādāta koksne, jo labāk.

Materiāli

Neslēpiet koksni! Rīgas iSaloni vēlreiz apstiprināja nozīmīgu interjera dizaina tendenci Atteikšanās no sarežģītiem apdares materiāliem par labu dabiskumam. Neapstrādātu koksni izmanto ne tikai mēbelēs, bet arī aksesuāros.

Skaistums detaļās!

Sīkāka informācija

Klasikas interpretācija. Itāļu mēbeļu ražotāji ir pārņēmuši vēsturisko pieredzi: klasiskās "dzīvnieka ķepas" vietā un mitoloģiskām figūrām, mūsdienu dzīvnieki tagad rotā dīvānu un krēslu rokturus. Tas pats attiecas uz Capitone šuvēm, kas ( nedaudz pārveidotas ) rotā modernos dīvānus.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: