...

7 padomi personai, kas pērk ēdamgaldus

Lietas, par kurām jādomā, pirms iepērkaties ēdamgalda iegādei? Mūsu ceļvedis palīdzēs jums izvairīties no kļūdām un izvēlēties galdu, kas jums patiks gadiem ilgi.

1 Vizualizēt! Padomājiet par ideālo attēlu: izmērs, forma, materiāls, konstrukcija. Izvēlieties vēlamo galda virsmas izmēru . Nepērciet "tikai noliktavā": jo lielāks ēdamgalds, jo dārgāks tas būs – cena ir tieši proporcionāla izmantotā materiāla daudzumam.

Ērti galdi-transformatori, kuru garumu var mainīt atkarībā no vēlamā sēdvietu skaita.

Kādi padomi, kad meklējat galdu?? Jebkurā gadījumā jāvadās ne tikai pēc materiāliem, bet arī pēc objekta lieluma! Cik daudz cilvēku sēž pie galda, kad ieradīsies viesi, un vai galds telpā varēs "atvērties" ( vai tam ir pietiekami daudz vietas )? Vai varbūt to izmantos tikai jūsu ģimenes locekļi?.. Kad ir noteikts izmērs, mēs sākam izskatīt galda ārējo izskatu: krāsu, materiālu, apdares kvalitāti, kokgriezumu vai inkrustāciju. Protams, jums ir jāsēž pie galda un jājūtas ērti vai ne pārāk ērti. Dažreiz es vēlos kaut ko tādu, ko pats īsti nesaprotu. Tad es paņemu papīru un zīmuli un sāku zīmēt vai skicēt esošo galda modeli, bet ar savām izmaiņām. Tad es dodos pie mēbeļu ražotāja un lūdzu aprēķināt, cik izmaksātu "mana" galda izgatavošana.

Ko ieteikt kādam, kas meklē galdu? Noteicošajam faktoram jābūt ne tikai materiāliem, bet arī izmēram! Cik cilvēku paredzēts sēdēt pie galda, kad ieradīsies viesi un vai galds telpā varēs atvērties ( vai tam ir pietiekami daudz vietas )? Vai varbūt to izmantos tikai jūsu ģimenes locekļi?.. Kad esat izlēmis par izmēru, varat sākt meklēt piemērotu modeli, ņemot vērā detaļas: krāsu, materiālu, apdares kvalitāti, kokgriezumu vai inkrustāciju. Protams, jums ir jāsēž pie galda un jāizjūt, vai tas ir ērts. Dažkārt jūs vēlaties kaut ko tādu, ko īsti nesaprotat. Tad es ņemu papīru un zīmuli un sāku zīmēt vai skicēt esošo galda modeli, bet ar savām modifikācijām. Tad es dodos pie mēbeļu ražotāja un lūdzu aprēķināt "mana" galda cenu.

Paslēpt

2 Pirms iegādājaties galdu, atbrīvojiet tam vietu! Ja jums nav daudz kvadrātveida telpas, saliekamais pusdienu galds ir ideāli piemērots. Kompakts, kad tas ir samontēts, bet kompakts, kad tas ir izvērsts ietilpīgs. Un, ja jums ir pietiekami daudz vietas, jūs, iespējams, izvēlaties fiksētu modeli. Tas ir izturīgāks un skaistāks nekā jebkurš transformatora galds .

3 Pasūtiet tiešsaistē – izmēģiniet to reālajā dzīvē! Kad esat izvēlējies sev tīkamākās preces no kataloga vai tiešsaistē, nesteidzieties veikt pasūtījumu. Sēdēt pie galda ir svarīgi, jo īpaši cilvēkiem ar garāku augumu. Bieži vien faktiskais galda virsmas augstums nav tāds, kādam tam vajadzētu būt. Runa ir par tā saukto "zemstāvokļa grupu", kas neļauj brīvi sēdēt, piemēram, pārliekot kāju pār kāju. Neērta "bāra" konstrukcija ( tā sauktā ) zem darba virsmas lielākajai daļai klasiskā stila modeļu. Aplūkojiet tuvāk galda pamatni, kuras viena kāja un ārpus centra novietotās kājas ir vēlamākas nekā četras kājas stūros.

4 Atrodiet atbilstošus krēslus, kas sader ar galdu Nesteidzieties iegādāties komplektu. Jums nav jāpērk ēdamistabas galds ar atbilstošiem krēsliem. Varat arī eksperimentēt – Izvēlieties atšķirīgus, bet labi saskaņotus krēslus un pēc tam papildiniet tos ar neitrālu, vienojošu elementu – tabula.

Centrālā pīlāra galds ir salīdzināms ar tradicionālajiem četru kāju modeļiem.

Ja jums nepatīk saliekamie galdi – Izveidojiet paši! Ir iespējams izvēlēties rakstāmgaldu atbilstoši savai gaumei un ietaupīt naudu. Daži veikali pārdod galdus pa daļām. Jūs varat iegādāties oriģinālas ( dārgas ) kājas parastai galda virsmai vai, gluži pretēji, jūs varat iegādāties skaistu galda virsmu un papildināt to ar vienkāršām kājām. "Rezerves daļu" modeļos Liels pluss tos ir viegli izjaukt un paslēpt.

Nevienmērīgi krēsli ap galdu – moderns dekoratīvs elements.

Novietojiet galdu… Uz riteņiem uzstādīti monumentāli galdi 12 personām ( īpaši ar akmens galda virsmu ) sver simtiem kilogramu. Lai to izceltu pa logu, ir jāizmanto celtnis. Ja jums patīk pārvietot mēbeles, bet jūs vēlaties tās pārvietot, kājās iebūvētie riteņi ir parocīgi: vienkārši nospiediet pogu zem galda virsmas, lai tos izvilktu un ievilktu.

7 Tērējiet tik daudz, cik varat! Izvēlieties visdārgāko ēdamgaldu, kas jums patīk un ko varat atļauties. Jūs baudīsiet kvalitāti daudz ilgāk, nekā atcerēsieties cenu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Gatis Zvaigzne

    Kādu veidu ēdamgalds jūs ieteiktu iegādāties? Vai ir kādi svarīgi faktori, ko es vajadzētu ņemt vērā?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus