...

26 krēsli ar metāla rāmjiem

Izturīgi, stabili un stilīgi krēsli ar metāla karkasu, kas lieliski iederēsies gan privātajā, gan sabiedriskajā vidē un ļaus jums justies labi un ērti.

Krēsli ar metāla karkasu ir izturīgāki. Tāpēc tos var izmantot gan dzīvojamās, gan komerciālās zonās. Metāla karkass ir ražots rūpnieciski, pilnībā ar rokām ( kalts dzelzs krēsls ) vai arī izmantojot gan rūpniecisku, gan roku darbu. Ražošanas metode neietekmē izstrādājuma izturību, elastību un ilgmūžību.

Papildus standarta metāla kombinācijai ar ādas un tekstila polsterējumu dažas rūpnīcas "savieno" metāla karkasu ar rotangpalmas un citiem materiāliem. Dažiem metāla krēsliem vispār nav "mīkstās" daļas – tie ir pilnībā izgatavoti no metāla. Lai tie nešķistu pārāk stīvi, varat ievietot īpašus spilvenus, paklājiņus un spilvenus.

Dažos metāla rāmjos ražotāji iebūvē mehānismu, kas ļauj mainīt atzveltnes stāvokli. Tas ievērojami paaugstina uz tā sēdošās personas komforta līmeni. Otra neapšaubāma metāla priekšrocība ir tā plastiskums, tāpēc metāla rāmji ir ļoti dažādu formu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Līga Dzirkale

    Vai šie 26 krēsli ar metāla rāmjiem ir pieejami pārdošanā? Ja jā, kur es varētu tos iegādāties?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus