...

25 plaukti jūsu mājas bibliotēkai

Mīlestības grāmatas? Izvēlieties ērtas un skaistas uzglabāšanas mēbeles savai mājas bibliotēkai.

Bibliotēkas konstrukcijas

Grāmatas jāuzglabā pareizi un jāiegādājas tām specializētas mēbeles- bibliotēkas plaukti. Šī ietilpīgā, labi konstruētā uzglabāšanas sistēma, kas sastāv no daudziem dažāda dziļuma plauktiem. Ar viņu palīdzību jūs varat interesanti iekārtot savu interjeru, izcelt tā stilu un atmosfēru. Uz plauktiem izvietotās grāmatas ir īsts dekoratīvs elements.

Pasūtot plauktu, vadieties pēc mājas bibliotēkas apjoma Ražotājs nodrošinās glabāšanas sistēmu ar vajadzīgo moduļu skaitu. Turklāt ņemiet vērā telpas, kurā atradīsies glabāšanas sistēma, arhitektūras īpatnības. Iespējams, jums būs nepieciešams plaukts leņķī vai īpaši izstrādāts telpai ar slīpiem griestiem. Mūsdienās ražotāji piedāvā arī modulārās programmas, kuras var pielāgot jebkurai telpai, pārvēršot to par bibliotēkas telpu.

Mājas bibliotēka ir vairāk nekā tikai grāmatu plaukts. Atpūtas telpa, kurā var skatīties TV, vērot uguni kamīnā un klausīties klusu mūziku….. Tāpēc plauktu bloku var aprīkot ar kamīna portālu, sekcijām digitālajiem multivides līdzekļiem un kabeļu kanāliem.

Mūsdienīgi plaukti ir pieejami ar masīvkoka finiera vai lakas apdari, daudzslāņu, augstas kvalitātes MDF, un tiem var būt metāla rāmis, rūdīta stikla fasādes un plaukti. Atvērtie plaukti mijas ar slēgtām, slēdzamām sekcijām un vitrīnām, kurās var izstādīt suvenīrus vai skaistus traukus. Plaukti ir dekorēti ar kolonnām un "zelta" furnitūru, komplektā ar bīdāmām un veramām durvīm, ar apgaismojumu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Roberts Straume

    Vai Jūs domājat, ka 25 plaukti ir pietiekami daudz, lai izveidotu pilnvērtīgu mājas bibliotēku vai Jums ir vēl papildus ieteikumi, kā to papildināt ar vēl vairāk grāmatām?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus