...

24 ovāli galdi

Nav nepieciešams taupīt vietu ēdamistabā? Iegādājieties ovālu galdu, tas izskatās patiesi grezni, turklāt ir ērts un funkcionāls.

Ovāls galds – Aktuāla alternatīva taisnstūra galdam. Abi modeļi atšķiras ne tikai pēc to virsbūves formas, bet arī pēc vairākām praktiskām īpašībām. Ovāls pusdienu galds ļauj novietot vairāk cilvēku ap galda virsmu, jo tam nav asu leņķu. Bet jūs nevarat to pārvietot pret sienu, atšķirībā no taisnstūra galda, kas ir ergonomiskāks un kompakts. Tātad ovālais ēdamgalds – ir vairāk piemērots plašām ēdamistabām, kur nav nepieciešams taupīt vietu. Tas aizņem daudz vietas, taču izskatās ļoti īpatnējs un iespaidīgs.

Aplūkojiet mūsu fotoattēlu izlasi, lai tuvāk iepazītos ar moderno ovālo ēdamgaldu daudzveidību. Ovāls virtuves galds no masīvkoka uz pjedestāla pamatnes ir klasiska ēdamistabas vai dzīvojamās istabas mēbele. Monumentāls izmērs, arhitektoniskas formas, intarsijas darba virsmas, roku griezumi, lakas apdare un pulēšana.. Galds, kas ir telpas centrālais punkts.

Modernā vidē ideāli piemērots ovāls virtuves galds ar rūdīta stikla darba virsmu uz izliektām metāla kājām vai uz centrālās kolonnas. Starp ovāliem galdiem bieži ir transformatori to darba virsmas ir paplašinātas ar pagarinājuma plāksnītēm, kas ir praktiskas divējādi. Šie galdi ir kompakti, kad tie ir samontēti, un, ja tiek plānots mielasts, ovālo galdu var pagarināt, lai pasniegtu grandiozas vakariņas.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Liga Kruzite

    Kāda ir jūsu “24 ovālu galds”? Vai tas ir parādīts reklāmā vai katalogā? Vai ir dažādi izmēri un krāsas? Vai ir laba kvalitāte un izturīgs? Vai tas ir piemērots gan privātai, gan komerctelpai? Lūdzu, dalieties vairāk informācijas par šo galdiņu. Paldies!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus