...

23 gultasvietas ar pjedestālu

Mūsu fotoattēlu izlasē redzēsiet gultu daudzveidību. Gultas kontūras un zemais augstums virs grīdas nozīmē, ka pat neliela guļamistaba nevar būt pārāk ietilpīga.

Minimālisma stils

Mūsdienīgā, minimālisma un stila interjerā gulta parasti ir pjedestāla gulta Mūsu fotoattēlu izlase palīdzēs minimālistiem izvēlēties interesantu pjedestāla gultas modeli.

Modulārajai gultai ir kaut kas īpašs, kas to atšķir no tradicionālās gultas. Parastas gultas gadījumā pamatne kalpo kā korpuss vai niša, kurā ievieto matraci. Podiuma dobes būtībā ir rāmji, kas ir pacelti zemu virs zemes. Matracis atrodas gultas virspusē uz plakanas gultas platformas. Dažreiz pjedestālam ir sekls iegriezums, lai matracis neizlīdētu ārā. Ir pieejams labs gultu klāsts. Rāmji ar noņemamu polsterējumu, ar iebūvētu glabāšanas tvertni, ar tekstilmateriāla vai ādas polsterējumu, finierēti, ar oriģināliem galvgalīšiem- Ir tik daudz iespēju, no kurām izvēlēties, un ir tik daudz iespēju, kam pievērst uzmanību.

Šeit parādītā izvēle parāda, cik daudzpusīga var būt minimālisma pjedestāla gulta Fotogrāfiju ilustrācijās redzami dažādi, bet ļoti atšķirīgi virtuves paklāji.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Artis Bergs

    Vai 23 gultasvietas ar pjedestāli ir pieejamas vienai konkrētai grupai vai ir iespējams rezervēt tikai pāris gultasvietas ar pjedestālu?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus