...

20 koka bāra krēsli

Tos var izgatavot no dažādiem materiāliem, tostarp koka. Kādus koka bāra krēslu modeļus piedāvā mūsdienu mēbeļu ražotāji??

Lielākā daļa cilvēku domā par bāra izkārnījumiem tā ir metāla konstrukcija bez atzveltnes vai roku balstiem, uz kuras nav iespējams ilgstoši sēdēt. Šī asociācija ir viegli izskaidrojama: tie ir bāra krēsli, kas atrodami lielākajā daļā pilsētas vietu. Un ne bez iemesla. Bāra krēsls atšķirībā no krēsla vai pusdienu krēsla nav paredzēts apmeklētāju ērtībām un uzturēšanai. Tā, tā sakot, kalpo kā pagaidu mājvieta par ko samaksāts turpināja. Tomēr bāra krēslu klāsts neaprobežojas tikai ar iepriekš minētajiem dizainparaugiem.

Bāra krēsli var būt ļoti dažādi, un tie ir izgatavoti no dažādiem materiāliem. Tostarp – izgatavoti no koka. Koka bāra krēsli var izskatīties kā pilni koka krēsli uz "žirafes kājas. Tiem var būt atzveltne, roku balsti, polsterējums….. Kopumā nav sliktāks par mājas krēsliem.

Vēl viena variācija par koka bāra taburetes tēmu «pagarināts" versija
Pazīstams modelis, piemēram, Vīnes taburete. Bāra krēsli, piemēram, šis Viena cilvēka šovs dizaina cienītājiem. Skandināvu interjera dizaina cienītājiem vajadzētu pievērst uzmanību koka bāra krēsliem a la "meža celms", kā arī izkārnījumi ar garām kājām. Līdzīgi lakoniski modeļi iepriecinās arī ekodizaina cienītājus.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 2
  1. Kārlis

    Vai šie 20 koka bāra krēsli ir pieejami pircējam, un ja tā, tad kāda ir to cena?

    Atbildēt
  2. Ingrīda Ozola

    Vai šie 20 koka bāra krēsli ir pārdodami? Vai ir iespējams tos iegādāties kādā veikalā vai internetā? Cik daudz tie maksā un vai ir pieejami arī citu krāsu vai dizaina varianti? Paldies!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus