...

20 divvietīgi drēbju skapji

Neskatoties uz iebūvētu drēbju skapju popularitāti, gatavas drēbju skapji joprojām ir spēcīgi. Apskatiet šodien tirgū pieejamos modeļus.

Mūsdienu garderobē aizvien vairāk vietu ieņem pieguļošā garderobe – Tas aizņem mazāk vietas – tas ir liels ieguvums maziem īpašniekiem. Tomēr ir dažas lietas, ko varat darīt ar gataviem drēbju skapjiem Īpaši tie ar antīku izskatu – Unikāls šarms, kāda trūkst pat visskaistākajiem iebūvētajiem drēbju skapjiem.

Tikai plašu dzīvokļu īpašnieki var atļauties labi izskatīgu divdurvju garderobi Mazā dzīvoklī šādas mēbeles šķistu pārāk apjomīgas. Ja jums ir tikai dažas pēdas, varat kļūt ne tikai par ērtas garderobes, bet arī par īsta mākslas darba īpašnieku! Mūsdienīgu divdaļīgu garderobi var rotāt ar kokgriezumiem, ar roku darinātiem gleznojumiem un mākslīgu patinu. Visi šie mākslinieciskie triki izskatās ļoti gudri un rada to laiku atmosfēru, kad katra mēbele tika izgatavota ar rokām un ar sirdi.

Protams, ne visām mūsdienu garderobēm ir klasisks izskats. Modernā stila divviru skapis ar bīdāmām durvīm un spīdīgu priekšpusi izskatās ļoti moderni un lieliski iederas lakoniskos interjeros.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Jolanta Straume

    Vai jūs varat piedāvāt sīkāku informāciju par šiem 20 divvietīgajiem drēbju skapiem? Cik daudz vietas tie aizņem? Vai šie skapji ir izgatavoti no drošiem un izturīgiem materiāliem? Vai tie ir viegli salocīt vai pārvietot? Vai ir iespējams tos iegādāties ar atlaides vai garantiju? Tīri praktisku informāciju un atbildi būtu noderīgi. Paldies!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus