...

15 stūra skapji un garderobes guļamistabai

Tās ļauj visefektīvāk izmantot pieejamo telpu. Turklāt ergonomikai nav jāsamazina estētiskais izskats.

Aizņemts stūris

Stūra mēbeles modernam interjeram nav jauns. Pastāv stūra skapji, galdi un dīvāni, un tie ir ļoti populāri. Guļamistabas stūra skapji ir ne mazāk svarīgi. Un ne bez iemesla. Tie ļauj saprātīgi izmantot telpas telpu.

Aplūkojiet tuvāk stūra skapjus un stūra guļamistabas skapjus fotoattēlu augšupielādē. Stūra skapjus var konfigurēt atbilstoši jūsu telpas izmēram Stūra skapītim ir jāiekļaujas atvēlētajā telpā ar precizitāti līdz milimetram.

Stūra skapju ergonomiskais dizains nemazina mēbeļu estētisko pievilcību. Moduļu fasādes parasti ir fiksētas, bet dažkārt tās mijas ar atvērtām sekcijām un stikla vitrīnām. Jūs varat izvēlēties modernu izskatu ar plazmas TV paneļiem, metāla ielaidumiem un Swarovski kristāliem, lai iegūtu klasiskāku izskatu Grieztie profili, krāsaini stiklplasta ielaidumi, drapējums u. c.

Divviru durvis un bīdāmās durvis guļamistabas skapjiem ir aprīkotas ar mīksta aizvēršanās, klusas aizvēršanās sistēmām un "neredzamām" eņģēm. Apdarei izmanto krāsainas un caurspīdīgas lakas, bet dabīgā koka modeļus var apstrādāt ar gumiju un bišu vasku vai ar rokām apgleznot ar florentiešu vai venēciešu apmetumu.

Mūsu drēbju skapju iekšējais dizains ir iespaidīgs: tas ir ne tikai skapīšu, atvilktņu un drēbju plauktu masīvs, bet arī smaržu nodalījumi, iekšējais apgaismojums un pārvietojamie plaukti ar tālvadības pulti.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Līva Briede

    Vai Tu vari ieteikt, kāda veida materiāla stūra skapji un garderobes būtu ideāli piemēroti guļamistabai? Es meklēju praktiskus un funkcionālus risinājumus, kas rastos ne tikai kvalitatīvā, bet arī estētiskā izpildījumā. Mēģinot izvēlēties, kas būtu vērts ņemt vērā?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus