Savvaļas sirdī: modes tendences izstādē Maison & Object 2016

Katru gadu janvāra beigās Parīze kļūst par dizaineru, arhitektu, dekoratoru un visu, kas seko līdzi interjera attīstības tendencēm, Meku. Vienlaikus notiek divi nozīmīgi pasākumi: Maison & Objet un Paris Déco Off. STUDIO 211 dizaineri stāsta par galvenajām tendencēm franču salonā.

Maison& Objekts – viena no Eiropas lielākajām interjera dizaina un apdares izstādēm. Tas pamatoti tiek uzskatīts par labas gaumes etalonu, jo tajā tiek piedāvātas labākās kolekcijas, kas atbilst franču stila jēdzieniem: elegance, skaistums un praktiskums.

2016. gadā tā notika no 22. līdz 26. janvārim. Kopš nesenā pagātnes stila aģentūras, Maison& Objekts – nākamā interjera dizaina tendence, kas tiks atklāta izstādē. Šīs sezonas tēma ir Savvaļa: daba tās pirmatnējā stāvoklī un savvaļas gars. «Savvaļas dzeja slēpjas visvienkāršākajās lietās, to primitīvajās izpausmēs, to dabiskumā, to neglītumā, apdegušās, izliektās, rētām klātas", — rakstiet izstādes organizatoriem. Tēmai tika atvēlēta īpaša telpa, kurā bija izstādīti mākslas objekti no visas pasaules.

Katru gadu Maison& Objekts izvēlas gada dizainerus, kas vislabāk izmanto sezonas tēmu. Janvārī izvēlētais dizainers ( izstāde notiek divas reizes gadā ) vairāk pievēršas priekšmetu dizainam un dekoratīvajiem objektiem, bet septembrī izvēlētais dizainers – interjera apdare. dizainers

Sailon T4386 dekoratīvs spilvens no Tonin casa kolekcijas Sailon Spogulis 2560 no Chelsea Interiors kolekcijas IL07 Bērnu paklājs no Dolfi kolekcijas I Sogni di Matilde
Lasīt arī  Marco Gazziero par moderno minimālismu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: