Paola Navone

Gada laikā viņai izdodas ne tikai apceļot, meklējot iedvesmu, desmitiem valstu, bet arī izstrādāt jaunas kolekcijas desmitiem zīmolu. Kādi Navone jauninājumi tika izstādīti izstādē Salone del Mobile – 2010 Milānā??

Paola Navone bija pirmā, kas mēbeļu dizainu veidoja kā modes līniju – nevis pa vienai vienībai, bet veselām kolekcijām. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka mātesuzņēmumam Gervasoni ( Paola Navone, zīmola mākslinieciskā direktore kopš 1998. gada ) šogad dizainere ir izstrādājusi divas jaunas mēbeļu un gaismas ķermeņu sērijas: Inout un Sweet.
Mēbeļu kolekcijas motīvs 2010. – balts. Pēc dizaineres domām, tā ir krāsa modernām mājām, mājīga un radoša.

Pēc Paolas Navones teiktā, kolekcijas mēbeles var izmantot gan privātām tikšanās reizēm, gan sabiedriskiem pasākumiem.

Inout kolekcijas krēsliem ir alumīnija rāmji, bet sēdekļi un atzveltnes ir izgatavoti no PVC. Pārsteidzošs galds ar galda virsmu, kas izgatavots no apzināti nevienmērīgiem un nevienmērīgiem koka dēļiem.
Sweet sērija ir iedvesmojusies no tradicionālajām pītajām Filipīnu mēbelēm, īpaši papasāna krēsliem. Paola Navone savu kolekciju ir "saaudusi" no plastmasas un papildinājusi sniegbaltās mēbeles ar jūras krāsas polsterējumiem un spilveniem. Piedāvājumā ir arī krēsls un galds ar masīvu amerikāņu riekstkoka rāmi. Darba virsma var būt izgatavota no Carrara marmora.

Kolekcija Sweet tika izveidota 1999. gadā un kopš tā laika regulāri tiek atjaunināta.

Uzņēmumam Casamilano Paola Navone ir arī mēbeļu un aksesuāru dizainere. Iespējams, ka spoguļi ir visvairāk uzkrītoši. Neparastie jaunumi ir veidoti kā… krēsls, durvis vai grāmatu kaudze, un tiem ir atbilstoši nosaukumi. Klasicisma piekritējiem ir pieejami arī modeļi ar tradicionālākām formām. Interesanta detaļa: krēsla spogulis ir veidots pēc jaunā krēsla Big kontūrām, ko Paola Navone arī izstrādāja Milānas izstādē Salone del Mobile 2010. gadā.

Spoguļi ir dekorēti ar tumšu toni uz virsmas, lai radītu apjomīgu efektu.

Dīvāniem, krēsliem un krēsliem ir plūstošas kontūras, savukārt mēbelēm ir tīras, skaidri definētas līnijas. Darbus vieno rotaļīgi akcenti: polsterējumu malās var rotāt ar kontrastējošām dekoratīvām apmalēm, bet skapīšu rokturi ir krāsoti košās krāsās, un tos var veidot zivtiņas formā.

Noņemamais polsterējums ir pieejams "pielāgotā" vai brīvākā XL izmērā.

Šogad Paola Navone radīja savu pirmo mēbeļu kolekciju Nīderlandes zīmolam Linteloo. Jaunā Jan's modulāro dīvānu sērija, kas tika prezentēta 2010. gada Salone del Mobile. Gigantiskie sēdekļi ( ir vienības ar pusotra metra garu atzveltni un tikpat dziļu sēdekli ) tiem ir nestandarta konstrukcija. Tas ir sēdekļa spilvens vārda tiešā nozīmē – saliekams viens virs otra divās kārtās. Sēdekli var paaugstināt vai pazemināt, vienkārši noņemot vienu vai abus spilvenus.

Uzņēmums piedāvā dažāda izmēra "dumos" kā atzveltnes spilvenus.

Paola Navone izmantoja "siltu" matētu baltu krāsu, kas izceļ virsmas faktūru.

Darba ar uzņēmumu rezultāts Slaids bija mīlas krēsls ( mīlas krēsls ) ar nosaukumu Low Lita Love. Pagājušajā gadā tas tika prezentēts kā Low Lita krēsls, bet tagad lielākais sēdeklis ir piemērots diviem cilvēkiem. Materiāls ir rotācijas kārtā formēts polietilēns. Vairāku spilgtu krāsu izvēle.

Šogad zilā krāsa un tās dažādie toņi ir Paolas Navones favorīti.

Visi gaismekļi tika speciāli izgatavoti ar rokām Paolas Navones projektam.

Marinaretti lampa ir ierobežota līdz desmit gabaliem. Neraugoties uz īpaši moderno izskatu, šis modelis ir 1927. gadā Erkoles Barovjē (Ercole Barovier) radītā gaismas ķermeņa reinterpretācija ( Erkoles Barovjē ) savam dēlam. Oriģināls glabājas zīmola muzejā Fr.Murano.

Natuzzi. The Fundamentals ir iedvesmojies no 19. gadsimta mēbelēm. Bet tās galvenā iezīme nav pat ne modeļu forma, bet ādas apdares īpatnība. Pirmo reizi rūpnīca izmanto ādu, kas iegūta no govīm, kuras ganītas pārtikai, nevis audzētas speciāli mēbeļu ādām. Iespējams, tas ir vienīgais gadījums mēbeļu nozarē, kad labā "dabas aizsardzības" ideja ir kļuvusi par ādas mēbeļu dizaina pamatu.

SKATĪT VAIRĀK
Jaunie produkti izstādē Salone Internazionale del Mobile – 2010
Lasīt arī  Fantastisks tronis
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: