...

26 krāsaina stikla ēdamgaldi

Virtuves un ēdamistabas zona ir viena no pieprasītākajām mājas zonām. Un visa pamatā ir ēdamgalds. Galds, kas liks jums vēlēties pēc iespējas biežāk sanākt kopā kā ģimenei..?

Virtuves un ēdamistabas mēbelēm jābūt ne tikai praktiskām, bet arī videi draudzīgām. Šajā ziņā stikla ēdamgaldi ir viegli izturējuši "sejas kontroles" testu. Kas par "ģērbšanās kodeksu", Arī stikla modeļiem ir viss. Mūsdienās, kad populārs interjera risinājums ir apvienot virtuves ēdamistabas un dzīvojamās istabas zonas dažādās versijās, stikla virtuves galds var būt šīs telpas galvenais vienojošais elements. Mūsu stikla virtuves galdu fotoattēli palīdzēs jums izdarīt izvēli.

Runājot par stikla galdiem, pirmkārt, tie ir galdi ar stikla galda virsmu, lai gan var sastapt modeļus, kuros gan virsma, gan kājas ir izgatavotas no stikla. Galda virsmas ir izgatavotas no rūdīta, karstumizturīga, laminēta un triecienizturīga stikla. Tas ir pieejams bronzas krāsā ar satīna apdari. Krāsu izvēle ir ļoti daudzveidīga. Stikls var būt tonēts ( pilnībā vai daļēji ) vai dažkārt uz tā var būt uzdrukāts, lai piešķirtu tam noteiktu nokrāsu. Stikls paliek caurspīdīgs vai, gluži pretēji, zaudē savu sākotnējo īpašību.

Stikla galda virsmu balsta no dažādiem materiāliem izgatavoti rāmji un kājas – koks, metāls, polikarbonāts, sintētiskais akmens, kompozītmateriāli. Starp fotogrāfijās redzamajiem stikla virtuves galdiem var atrast stikla transformatoru galdus, kas, pateicoties inženiertehnikai un dizainam, saglabā savu neparasto kontūru vieglumu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Sieviešu žurnāls | Mode, skaistums, ikdiena un mājas aprūpe, psiholoģija un attiecības
Comments: 1
  1. Linda Priede

    Vai šajā 26 krāsainā stikla ēdamgalda komplektā ir 26 dažādu krāsu glāzes vai ir vienaldzīgāki un izbalējuši toņi? Es gribētu uzzināt, vai krāsainie stikli ir spilgti un kontrastīgi, vai arī tie ir mazāk intensīvi?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus