No cita skatu punkta: viss, kas jums jāzina par stūra dīvāniem interjerā

Stūra dīvāns ir viena no populārākajām mēbelēm interjera dizainā, jo tas ir ērts un daudzfunkcionāls, ērts gan lielai ģimenei, gan diviem cilvēkiem. Kādas ir stūra dīvānu iezīmes var būt izdevīgi interjera izkārtojumā, kāpēc šis dizains ir ērts un kādas nianses būtu jāņem vērā, pērkot?

Viena no galvenajām lomām dzīvojamās istabas interjerā un dažkārt arī virtuvē vai guļamistabā ir dīvāns.

Foto stūra dīvāni bieži redzami interjera glancētos un dizaina projektos, jo tas ir interjera pamatobjekts, kas var pārstāvēt pilnvērtīgu saziņas un atpūtas zonu.

Taču dīvāna konfigurācija un izmērs tiek izvēlēts atkarībā no telpas izkārtojuma un lieluma.

Izmantojiet daudzfunkcionalitāti

Ar stūra dīvāna palīdzību ir viegli organizēt ne tikai viesu zonu ar sēdvietām, bet arī papildu guļvietas. Šī iespēja ir laba, piemēram, kā liela guļamzona vienistabas dzīvoklī, kur dzīvojamā istaba ir jāiekārto gan viesu zona, gan guļamzona. Stūra dīvāns būs ļoti ērts arī tad, ja nedēļas nogalē pie jums viesosies radinieki vai draugi.


Lasiet arī:

  • 25 ādas stūra dīvāni
  • 20 itāļu stūra dīvāni
  • 26 stūra dīvāni

Papildu glabāšanas sistēmas
Stūra dīvānu modeļu daudzveidība ļauj organizēt papildu uzglabāšanas vietu, tādējādi atbrīvojot dzīvojamās istabas telpu un garderobi guļamistabā. Piemēram, papildu plaukti sānos, ar kuriem aprīkoti daži modeļi, var viegli aizstāt kafijas galdiņu, kur rāmjos var novietot žurnālus, TV tālvadības pulti un fotogrāfijas. Arī stūra dīvāna īsajā daļā bieži vien ir vieta gultasveļai un dvieļiem, kas ir ļoti ērti.

Lasīt arī  16 plastmasas krēsli

Attēlā: dīvāns Idea Gio no Meta.

Viegli pārveidojams

Pat bērni var uzstādīt stūra dīvānus dažu sekunžu laikā. Stūra dīvānu konstrukcijas ļauj uzstādīt jebkuru no transformācijas mehānismiem «delfīns, «akordeons", «gultiņa", «euro konvertējamais", «izvērst", «puma." utt.. Citiem vārdiem sakot, pat stūra dīvānu fotogrāfijas liecina, ka modeļi vienmēr ir plašā diapazonā un palīdz efektīvi izmantot ierobežoto telpu, pat nelielos pilsētas dzīvokļos, un turklāt ir ļoti viegli lietojami.

Lieliska izvēle

Modeļu klāsts apgrūtina izvēli, taču tas palīdzēs jums atrast savu stūra dīvānu. Tas var būt U-veida, stūra formas ar dažādām vai vienādām malām vai jebkuras citas sarežģītākas ģeometrijas. Lielākā daļa modeļu ir izgatavoti kā salikta vienība, kas nozīmē, ka dažas stūra dīvāna daļas var izmantot kā atsevišķas mēbeles. Cits veids – universāls. viņa "aizmugures vārti" Starpsienu var uzstādīt abās galvenās sēdvietas pusēs atkarībā no tā, kurā istabas stūrī atradīsies dīvāns.

zonēšanas funkcija

Stūra dīvāns var būt neaizstājams elements, ja jums ir nepieciešams norobežot telpu. To var viegli izmantot, lai sadalītu telpu daļās, vienā daļā izveidojot atpūtas zonu, bet otrā – ēdamistabas vai darba zonu. Stūra dīvāns nosaka telpas robežas, un, lai tās papildinātu, tā priekšā var novietot paklāju, nelielu kafijas galdiņu un televizoru. Sēdvietas zonu var iezīmēt arī ar atsevišķiem krēsliem vai pufiem. No tā izriet, ka stūra dīvānam nav obligāti jābūt novietotam stūrī. Tas var šķērsot telpu no vienas sienas līdz otrai vai pat atrasties istabas vidū: galvenais ir tas, ka to var integrēt dzīvojamā istabā pareizā konteksta izvēle.

Pievērsiet uzmanību

Izvēloties stūra dīvānu, jāņem vērā arī svarīgs aspekts: tā izmēri izvērstā un salocītā stāvoklī. Iespējams, ka jūsu jaunais dīvāns vienkārši nav piemērots pilsētas mājas istabai vai neiederas standarta ieejas vai iekšdurvīs. Lai izvairītos no šādām neveiksmēm, nav slinki izpētīt ne tikai dīvānu fotogrāfijas un cenas, bet arī rūpīgi izmērīt telpas lielumu, kurā jūs uzstādīsiet savu stūra dīvānu, un durvju platumu.

Lasīt arī  Divstāvu bērnu istaba

  • Fragments no studijas "Cosy Flat" īstenotā projekta.
  • Fragments no studijas "Cosy Flat" īstenotā projekta.
  • Uyutnaya Kvartira studijas realizētā projekta fragments.
  • Šeit ir Uyutnaya Kvartira īstenotā projekta paraugs.

Padomi par stūra dīvāna izvēli no Natālijas Preobraženskas:

1. Ja vēl neesat izlēmis par nākotnes stilu telpā, un dīvāns jau ir nepieciešams iegādāties, iegādājieties neitrālu versiju, ko vēlāk var dekorēt ar piemērotu interjera tekstila.

2. Lai dīvāns iekļautos istabā, tas jāsaskaņo ar aizkariem, krēsliem un sienu krāsu. BET: neizvēlieties vienu un to pašu krāsu gammu – tas ir garlaicīgi.

3. Neaizmirstiet iegādāties modulāro dīvānu, ja vēlaties pievienot dažus elementus: ( pufus ) papildu plauktus ( pavārgrāmatu vai sīkumu glabāšanai ).

4. Ja esat izvēlējies stūra dīvānu ar auduma polsterējumu, rūpējieties par to, jo tā nomaiņa var sagādāt grūtības. Tas palīdz radīt mājīgāku un siltāku sajūtu jūsu istabā.

5. Rūpīgi saskaņojiet dīvāna stilu ar telpu, kurā vēlaties to izmantot. Dzīvojamā istaba ir vairāk piemērots atturīgs un cienījams stils dīvāns, un virtuvei- mazāks, bet, iespējams, daudzfunkcionālāks un akcentējošāks.

Izvēlieties stūra dīvānu

Dīvāns Albert by Meta Dīvāns W 530 Strike by Longhi Philly dīvāns – AC13 no BoConcept Philly kolekcijas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: