Jubilejas B atpūtas krēsls&B Itālija

Itālijas mīkstās mēbeles ražotājam B&B Italia 2011. gada Salone del Mobile ir kļuvusi ne tikai par iespēju demonstrēt vairākus jaunus produktus, bet arī atzīmēt apaļu datumu kopš "veterānu" zīmola izveides – Landscape.

B&B Italia dizainers Džefrijs Bernets ( Jeffrey Bernett ) radīja atpūtas krēslu Landscape ( tieši pirms 10 gadiem. – «Ainava ). Šo modeļu īpašā iezīme ir tā, ka slaids korpuss, viegla un gaisīga aprises. Kopš 2001. gada šezlongs tiek ražots praktiski nemainīgs Modelis tika atjaunināts tikai vienu reizi, pievienojot vienu roku balstu lielākam komfortam.

Šī gada Milānas Dizaina nedēļā šezlonga ieguva jaunu veidolu. Modelim, kas svin 10 gadu jubileju, ir versija ar izliektām kājām, kas ļauj šezlonam šūpoties kā šūpuļkrēslam. Modelis ir papildināts arī ar noņemamu pārklāju, ko rotā trīsdimensiju stepēts raksts. Mīkstās apdares dizainu veidojis slavenais tekstilrūpniecības uzņēmums Kvadrat. Roku balsts joprojām ir piestiprināts ar magnētiem, kas atvieglo tā stāvokļa regulēšanu.

Apsveriet visas preces no B&B Italia.

Lasīt arī  Parketa galds
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: