Verpana mēbeļu debija

Verpan ir nolēmis neaprobežoties tikai ar Vernera Pantona (Werner Panton) projektēto gaismas ķermeņu ražošanu un ir sācis izgatavot krēslus un krēslus pēc viņa skicēm.

Dānijas uzņēmumam Verpan, kura nosaukums cēlies no Verner Panton ( Verner Panton ), ir ekskluzīvas tiesības uz lielu skaitu slavenā arhitekta un dizainera izstrādāto gaismekļu.

Vēl nesen zīmols nodarbojās tikai ar lampu ražošanu. Tagad ir paziņots par mēbeļu līnijas un aksesuāru kolekcijas atklāšanu, ( jo īpaši paklāju ) – arī Werner Pannton arī Werner Pantone. Kolekcijas aizsācēji ir krēsls un krēsls System 1-2-3, ko dizainers 1973. gadā izstrādāja, balstoties uz savām arhīva skicēm.

Abiem modeļiem ir raksturīgās Pantone krāsas outline- atzveltne vienmērīgi pāriet sēdeklī un kājās. Krēsls, kas polsterēts ar dekoratīvu kapitāona stepējumu.

Lasīt arī  Gaisa matrača izvēle
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: