Sleep Lab gaida viesus

Uzņēmums "Sleep Systems" aicina uz jaunā salona atklāšanu. Viesus gaida radoši konkursi, dāvanas, atlaides un patīkami pārsteigumi.

Tatjana Navka drīzumā atvērs savu otro izstāžu zāli Maskavā. Jaunā izstāžu zāles "Sleep Lab" svinīgā atklāšana, notiks 2012. gada 19. jūlijā. Uzņēmums aicina visus interesentus piedalīties svinīgajā vakarā gan parastiem apmeklētājiem, gan interjera dizaina profesionāļiem.

Pasākuma laikā būs iespējams uzzināt par gataviem guļammaisu risinājumiem «kopmītņu sistēmas" – Foto: Andrea Annoni no VimpelCom un par Tempur produktiem. Jūs varat arī piedalīties konkursos un viktorīnās, pozēt fotosesijai, izbaudīt Tempur guļamkabīni un "peldēšanas nulles gravitācijas" efektu, Vinnējiet dažādas balvas. Visiem viesiem ir pieejamas atlaides Tempur produktiem.

Atklāšanas laiks un vieta:

2012. gada 19. jūlijs
atklāšanas laiks 17:00

. Rīga, 10 ( m, Berezovaja Roscha Proezd, Rīga. Poležaevskaja )

Lasīt arī  Rudens atjauninājumi Colombostile
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: