Pievienot un atņemt

Alape vannas istabas mēbeļu komplekts pūrisma piekritējiem.

Emaljēts tērauds Vācu izlietnes Alape vizītkarte. Tie izskatās tāpat kā keramikas izstrādājumi, taču ir izturīgāki un vieglāki. Turklāt var veidot gandrīz jebkuru formu. Uzņēmums ir papildinājis savu pamatproduktu ar A˘system papildu mēbeļu sēriju. Kolekcija, kas īpaši izstrādāta Alape izlietnei.

Tā ir modulāra, tāpēc varat saskaņot jebkuru no 24 izlietnēm ar atbilstošu komplektu. Galvenais elements – modulis zem izlietnes. Iespējams izvēlēties no pieciem dažādiem augstumiem, četriem platumiem un diviem platumiem dziļums. Mēbeļu klāstā ir arī skapīši, darba virsmas un atvilktnes. Tos var novietot uz grīdas vai piekārt, izmantot glabāšanai vai kā sēdekļus.

Aksesuāri papildina attēlu: dvieļu turētāji, spoguļi, āķi utt. Stila vienveidību nodrošina vienkāršas lakoniskas visu priekšmetu formas. Mēbeļu apdare – ar tai raksturīgo koka un metāla kombināciju. Kontrastu izlietnes sniega baltajai emaljai piešķir ( dabīgais riekstkoks, antracīts vai gaišais ozols ) un lamināts &#40 riekstkoka vai pelēkā ozola krāsā;.

Lasīt arī  Pītās mēbeles
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: