Mēbeļu savienošana

Extremis oficiāli specializējas "garastāvokļa uzlabošanas mēbelēs". Tā ražo arī mēbeles, kas vieno cilvēkus. Saskaņā ar kopējo kohēzijas koncepciju rūpnīca prezentēja četrus jaunus produktus janvāra imm Cologne 2010 izstādē Ķelnē.

Četrus jaunus beļģu uzņēmuma Extremis produktus, kas tika prezentēti izstādē imm Cologne 2010, vieno kopīga tēma – cilvēki kopā.

Kopīga atpūta ir viens no veidiem, kā tuvināties. Tieši šim nolūkam Extremis izgudroja Abachus – galdu, kas paredzēts darbam ārpus telpām. No parastajiem galdiem to atšķir trīsstūrveida galda virsma ar trīs centrā iebūvētām pelnu trauku tvertnēm.

Abachus galds balstās uz trim kājām, no kurām katrai ir divas pamatnes, kas darbojas kā sēdekļi. Ja nepieciešams, kājas var piestiprināt pie zemes vai grīdas.

Galds ir izgatavots no cinkota tērauda un cietas eksotiskas iroko koksnes. Pateicoties izturīgajiem materiāliem, Abachus var izmantot ārā visos gadalaikos.

  • Attēlā: lietussargs InUmbrina no Extremis
  • Attēlā: lietussargs InUmbrina no Extremis
  • Attēlā: lietussargs InUmbrina no Extremis
  • Attēlā: lietussargs InUmbrina no Extremis

Attēlā: Extremis lietussargs InUmbrina.

Galdu Extremis papildina saliekamais lietussarga galds InUmbrina – vieglāka versija iepriekšējam galdam InUmbra. Jaunais izstrādājums no prototipa atšķiras galvenokārt ar izmēru. InUmbrina diametrs ir 2,5 m.

Turklāt divi esošie modeļi ir uzlaboti, lai varētu piedalīties izstādē imm Cologne 2010.

Kosmos sēdvietu sistēma Kosmos kā apaļais dīvāns ar galdu un lietussargu tagad ir pieejama arī augstāka atzveltnes variantā. Dizainera iecere ir radīt ērtāku un privātāku vidi. Sēdekļa un atzveltnes spilveni var būt ar ādas, mākslīgās ādas vai tekstila polsterējumu. Pieejams arī ar papildu ādas polsterējumu. Kosmos sēdekļu sistēmas standarta krāsas ir melna un balta.

Extremis Sticks ir izstrādāts, lai sadalītu telpu un "radītu privātumu visur, kur tas nepieciešams", un tagad ir aprīkots ar LED apgaismojumu. Caur daudzajiem stieņiem gaisma izplūst cauri un veido savdabīgu rakstu uz griestiem.

Lasīt arī  Masāža mājās

Šajā rakstā tika izmantoti attēli no tīmekļa vietnes


Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: