Masāža mājās

Protams, nekas nevar aizstāt pieredzējuša masiera rokas. Bet, ja nevarat mājās izsaukt masieri, varat iegādāties masāžas krēslu un saņemt ikdienas masāžu.

Profesionāli modeļi

Apkares krēsli. Jūs varat saņemt īstu mugurkaula masāžu ar krēslu-masāžas aparātu, kas izskatās kā kaut kas no zinātniskās fantastikas filmām par citplanētiešu civilizācijām. Šie "tehnoloģiju brīnumi" ražo tādi elektronikas ražotāji kā Panasonic vai Sayko. Parasti tie ir "apkārtmēra" modeļi ( īpaši padziļinājumi rokām un kājām ). Krēsls rada gaisa spiedienu, kas stingri piespiež ķermeni pie tā. Šajā brīdī sāk darboties pilnīgi klusie riteņi un vibrējošie diski, kas vispirms glāsta muguru un pēc tam berzē, velk, spiež un viegli piesit. «Gudri" mehānisms izstieps un izstieps jūsu ekstremitātes un veiks apļveida kustības pa visu ķermeni. Profesionāliem masāžas krēsliem ir līdz pat desmitiem programmu, kas ir dažādas intensitātes režīmu kombinācijas.

Profesionālajiem krēsliem ir skārienekrāna vadība ar LCD ekrānu. Līdzīgi kā sportojot, intensitāti var pakāpeniski palielināt un uzsvērt noteiktas zonas.

modeļi ar masāžas funkcijām

Mājsaimniecības masāžas krēsli. Masāžas krēsli mājām vairāk līdzīgi atpūtas krēsliem. Tie ļauj mainīt sēdekļa dziļumu, tāpēc tos sauc par atzveltnes sēdekļiem ( no angļu valodas. noliekt «Atgāzties" ). Vibrācijas mehānisms ietekmē visas "problemātiskās" zonas Apvidus ( kakls, mugura, apakšstilbi, teļi ) uzlabo asinsriti, atbloķē limfas sastrēgumus, tonizē asinsvadu sieniņas. Pēc šīs acīmredzami uzmundrinošās pieredzes cilvēki bieži vien aizmirst, jo šāda veida masāža viņus atslābina. Tāpēc vibromasāžu agrāk piedāvāja galvenokārt masāžas gultu ražotāji.

Mūsu mazkustīgais dzīvesveids nozīmē, ka vibrācijas krēsls ar masāžas.. Ģeniāls izgudrojums, kas ir piemērots ne tikai cilvēkiem, kuri ir piesaistīti pie gultas, bet arī pilnīgi veseliem cilvēkiem.

Lasīt arī  Interjers ar kaķi

Masāžas piederumi

Krēsla masieris. Tā vietā, lai iegādātos krēslu ar masāžas mehānismu, ko ne visi var atļauties, jūs varat iegādāties masāžas paklājiņu. Tas ir kompakts, to var salocīt un novietot skapī, un tas darbojas tikpat labi kā masāžas krēsls. Daudzi vibrējoši veltnīši, kas pārvietojas gar muguras un apkakles zonu, labi mīcot, it kā ar pirkstiem. Vibrāciju var kombinēt ar dažādām programmām ( šļakstīšanu, glāstīšanu ) un infrasarkanais starojums sasilda ķermeni, atbrīvojot muskuļu sasprindzinājumu un ļaujot jums justies nogurušam pēc darba dienas.

Masāžas paklājiņš, masāžas spilvens, kakla masieris vai dušas mantija var būt alternatīva pilnvērtīgam krēslam ar masāžas mehānismu.Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: