Jauns Artek un Comme des Garçons standarts

Artek ir viens no Somijas vecākajiem mēbeļu ražotājiem. Šoruden zīmols prezentēja vēl vienu jaunumu, taču tas nebija liektais saplākšņa krēsls, ar ko uzņēmums ir tik slavens. "Šī dizainera specializācija nav liegusi viņai laist klajā smaržas, kas izstrādātas sadarbībā ar Comme des Garçons.

Varētu domāt, ka jaunais aromāts būs Mēbeļu zīmola kopdarbs Artek un modes nams Comme des Garçons Divanidea ir smaržas, kas paredzētas telpas aromatizēšanai, taču tās ir smaržas cilvēkiem.

Standarta aromāta kompozīciju ir izstrādājis Comme des Garçons parfimērs Christian Astuguevieille ( Christian Astuguevieille ) un iepakojuma dizains ir Artek. Stingrā pudelītē iemiesots uniseksa aromāts, kas sastāv no sintētisku un dabisku elementu kombinācijas. Augšējās notis veido ingvers, fenhelis, muskuss, safrāns, laima un ciedrs, bet pamatnotis iedvesmo savvaļas rozmarīna, linnea nordicosa un sarūsējuša metāla smarža.


Standarta smaržas atklāšana ir viens no galvenajiem Artek 75 gadu jubilejas svinību notikumiem.


Nosaukums Standard ( "standarta" ) atspoguļo Artek zīmola filozofiju, kuras pamatā ir ideja par sistēmām un standartiem mēbeļu dizainā. Tā ir tā sauktā "sistēma" Alvars Ālto» ( Alvars Ālto )- kulta dizainers un zīmola Artek dibinātājs. Ālto radīja laikā, kad mēbeles tika izgatavotas konkrētam interjeram. Tomēr viņš uzskatīja, ka masveida ražošana, standartizācija un unifikācija ļauj mēbelēm kļūt universālākām, piemērotām gan standarta, gan individuāliem projektiem. Tā nav nejaušība, ka arī smaržu jaunums ir vienots – Standart ir paredzēts gan sievietēm, gan vīriešiem.

Piezīme – fotosesijā pudele "pozē" uz slavenā Alvara Ālto 1932.-33. gadā izveidotā taburetes. Vēlāk modelis tika vairākkārt atkārtoti izdots dažādās apdares versijās, un 2007. gadā. Dabas resursu saglabāšanas kampaņas ietvaros tā vietā, lai ražotu jaunus taburetes, rūpnīca samontēja un restaurēja 30. gadu modeļus un atkal laida tos pārdošanā.

Lasīt arī  Vīnes krēsla gadadiena

Šā gada 15. oktobrī smaržu Standard sāka tirgot Londonas Dover Street Market, un drīzumā tā būs pieejama visos Artek un Comme des Garçons izplatītāju veikalos. Pieejams 100 ml tualetes ūdens iepakojumā par 76 eiro.Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: