Eksotiskā bibliotēka

Carlo ir izveidojis elektronisku "bibliotēku" ar eksotiskiem materiāliem, ko zīmols izmanto mēbeļu ražošanā. Katra kokosrieksta čaumala un gliemežvāks ļauj jums to aplūkot tuvāk.

Indonēzijas uzņēmums Carlo ir pazīstams galvenokārt ar mēbelēm un aksesuāriem, kas izgatavoti no neparastiem materiāliem. Carlo Pessina ( Carlo Pessina ) ir itāļu dizainers un zīmola dibinātājs, kurš pirmais sāka izmantot kokosriekstu čaumalas mēbeļu ražošanā. Vēlāk viņš pievērsās citiem eksotiskiem dabas materiāliem gliemežvāki, oļi, koku miza, rotangpalmas, palmu šķiedra, bambuss.

Gadu gaitā Karlo ir izveidojis dizainu bibliotēku Karlo dizaineru prātos ir ieviesis arī daudz neparastu materiālu, krāsu un faktūru. Nesen tika paplašināts materiālu klāsts, un "bibliotēka" atvērts tiešsaistē: tiem, kas pirms mēbeļu pasūtīšanas vēlas izpētīt visas iespējamās apdares.

Tā galvenokārt paredzēta arhitektiem, dizaineriem un dekoratoriem. Tā kā Karlo rūpnīca piedāvā ne tikai savas kolekcijas izstrādājumus ar visām apdares krāsām. bet veic arī individuālus projektus – Pielāgotas mēbeles un dekori, kas izgatavoti no jebkura jūsu izvēlētā materiāla.

SAISTĪTĀS ZIŅAS:
Apmeklējiet Karlo rūpnīcas tiešsaistes materiālu bibliotēku.
Izpētiet visus Karlo produktus vietnē .
Lasīt arī  Project Prouve RAW by Vitra
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: