Archistudio aicina uz darbnīcām un īpašām izstādēm

Archistudio gaida apmeklētājus izstādē ARCH Moscow. Dizaina pazinējiem būs īpaši pasākumi.

Pasaules vadošo apgaismojuma dizaineru pārstāvniecība Archistudio aicina apmeklēt aizraujošos ARCH Moscow 2014 pasākumus, Otrais jaunā stenda izdevums notiks no 21. līdz 25. maijam.

Atveriet šo e-aicinājumu un izdrukājiet to. Tā kalpos kā ieejas biļete uz izstādi ARCH Moscow semināra laikā.

22. maijā pulksten 17:00 notiks FLOS seminārs viens no apgaismojuma tendenču noteicējiem. Zīmola eksperti jums pastāstīs par jaunajiem FLOS produktiem, kas tiks prezentēti lielākajā apgaismojuma izstādē "Lighting&Building 2014". Viņi arī parādīs gaismekļu izmantošanas piemērus dažādos projektos. Atrašanās vieta – preses centrs.

Netālu, CDH 7. zālē, pirmajā stāvā, būs skatāma izstāde, kas veltīta Džino Sarfatti darbiem ( Džino Sarfatti );. Izstādē apskatāmi pieci dažādi FLOS modeļi, kas veidoti pēc nozīmīgākā itāļu apgaismojuma dizainera skicēm un laisti ražošanā.

Atveriet šo e-aicinājumu un izdrukājiet to. Tā kalpo kā ieejas biļete uz ARCH Rīga semināru laikā.

22. maijā pulksten 15:00 konference par Šarlotes Periānas darbu ( Charlotte Perriand ) Modernisma aizsācējs un Le Korbizjē līdzstrādnieks ( Le Korbizjē ). Leģendārā dizainera darbus konferencē prezentēs īpaši viesi – Pernette Perriand-Barsac ( Pernette Perriand-Barsac ) Šarlotes Periānas meita, un Jacques Barsac ( Jacques Barsac ) vadošais Šarlotes Periānas mantojuma un modernisma mantojuma pētnieks vispār.

Šarlotes Perrianas darbiem veltīta ekspozīcija notiks 14B zālē, 1. stāvā. Šeit varēsiet aplūkot unikālus attēlus, ieklausīties dizainera daiļradē un iepazīties ar Cassina ražotajām autordarbiem. To vidū ir divi ierobežotas tirāžas modeļi: bibliotēka NOAGE un Le Korbizjē šezlonga LC4 ( .Perrian- . Jeanneret ).

Lasīt arī  Dīters Ramss: Pārstartēšana
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: