13 maisu krēsli

Krēslu somas arvien biežāk var redzēt mēbeļu veikalos, modernos un biroju interjeros? Kāda neparasta veida mīkstās mēbeles? Kādas ir tās funkcijas?

bez rāmja

Maisa krēsls pieder bezrāmju mēbeļu kategorijai. Kā liecina tās nosaukums, tā ir tekstila soma. "Soma" parasti pildītas ar granulētu putu polistirolu. Kad jūs iesēžaties krēslā, lodītes sadalās zem jūsu ķermeņa svara, un maisiņš kļūst par ērtu sēdekli. Atzveltnes atzveltne ir izliekta, atbalsta mugurkaulu, krēsla sāni veido roku balstus.

Maisveida krēsls ir ļoti viegls no trim līdz astoņiem kilogramiem. Tāpēc to ir viegli pārvietot no vietas uz vietu, no istabas uz istabu. Tas izskatās diezgan neparasti un ir piemērots tikai moderniem interjeriem. Bet, ja jums ir baggy krēsls, jūs novērtēsiet tā funkcijas.

Lietojiet krēslu pēc tā paredzētā mērķa vai kā paliktni kājām. Ja esat izstiepies uz grīdas un vēlaties skatīties televizoru, nolieciet to zem galvas. Dažus modeļus var izmantot arī kā pufa transformatoru Kā guļamvieta ( ja to novietojat "plakani" ) kā zems krēsls ( garajā malas pozīcijā ) vai kā augsts troņkrēsls ( īsajā malas pozīcijā ). Bērni noteikti novērtēs krēslu bez ratiņiem – to var aktīvi izmantot spēlēs, un viņu vecāki- mīksts "bumbieris" Nav asu leņķu un ir drošs.

Atpūtas krēslam nav jāizskatās kā maisam. Jūs varat atrast produktus ziedu, apaļu vai kvadrātveida spilvena formā. Ir arī modelis ar atzveltni, kas ir vairāk līdzīgs tradicionālajiem krēsliem. Izvēlieties vienkrāsainu, daudzkrāsainu, džinsa un ādas krēslu vai krēslu ar dizaina pārvalku, kas atbilst jūsu interjera niansēm. Svarīgākais ir zināt, ka, ja jums apnīk vāks, to var viegli nomainīt pret jaunu.

Lasīt arī  Šūpuļkrēsla vēsture
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: