Jaunais gads ar Lumi ARTPLAY

Lumi izstāžu zāle ARTPLAY svinēja arhitektūras Jauno gadu. Viesi apbrīnoja jaunās kolekcijas mēbeles un baudīja Chateau Le Grand Vostoque vīna kolekciju.

Brīvdienu sezona ARTPLAY ir pašā plaukumā. Lumi nesen svinēja arhitektūras Jauno gadu kopā ar arhitektiem, dizaineriem un dekoratoriem. Viesi tika iepazīstināti ar divu toņu bibliotēku no jaunās kabinetu kolekcijas. Atpūtas un mājīgā atmosfērā viņi degustēja Chateau Le Grand Vostock vīnus un prātoja par nākotni.

Nākamā gada simbols zila koka kaza – sola atbalstīt uzņēmumu Lumi Neskatoties uz visu: zīmola mēbeles galvenokārt ir izgatavotas no dabīgā koka. Īpaša uzmanība jāpievērš termo kažokādām Termiski apstrādājot koksni, tā pilnībā maina savu struktūru un kļūst īpaši izturīga.

Uzņēmums Lumi vairāk nekā 20 gadu Latvijas korpusa mēbeļu tirgū. Šodien augsto tehnoloģiju rūpnīca, kas ražo iebūvējamos skapjus, bibliotēkas, bīdāmās starpsienas un durvis, garderobes un skapjus ar iebūvējamām durvīm. Lumi ir arī radošās darbnīcas, kurās dizaineri rada dizaina mēbeles, skulptūras, mākslas stiklu un keramiku.

Lasīt arī  Ar rokām darināts headboard dizains: 16 idejas ārpus kastes
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: