Alternatīva sēdvieta

Gandrīz jebkura horizontāla virsma ir piemērota sēdeklim, ja to nedaudz uzlabojat. Kāds krēsla aizstājējs ir iespējams? Uz kā sēdēt?? Šajā rakstā mēs jums iemācīsim, kā ērti izveidot polsterētu palodžu vai sēdēt uz cietā sola.

Sēdēt uz… spilvens. Dekoratīvie spilveni, kas sakrauti ar parastu siksnu, var būt vēl viena atpūtas vieta. Attēlā redzama iespēja izlocīt spilvenus un izveidot īstu matraci – papildu gultu viesiem.

Attēlā: Xarxa, Danese Milano, Quixe Marti dizains.

Soliņš ar spilvenu

Nav vietas, kur novietot papildu krēslus viesiem? Nopirkt soliņu kā rezerves daļu. Virtuves sols nepelnīti tiek uzskatīts par lauku dzīves relikviju. Taču tam ir būtiska priekšrocība salīdzinājumā ar citām sēdvietām: uz soliņa pie galda var sēdēt vairāk cilvēku nekā uz dažiem atsevišķiem krēsliem tajā pašā telpā. Jums nav nepieciešams to novietot tieši pieliekamajā noliktavā ( meklējiet vietu, piemēram, saliekamajiem krēsliem ). Vēl viens pluss "Pārblīvētā" telpā uzņēmuma sapulces ir daudz jautrākas. Svarīga panākumu sastāvdaļa sēdekļa spilvens. Neaizmirstiet mīkstināt soliņu! Ja solam ir sēdekļa spilvens, to var izmantot garām ģimenes tikšanās reizēm.

Katra sola augšpusē var novietot dažus mazus spilvenus vai arī izgatavot vienu garu spilvenu, kas derēs sēdvietai.

Mīkstināts sēdeklis virtuvē

Virtuves un ēdamistabas soli tiek piedāvāti komplektā. Pircēja virtuves stūrīši un stūrīši nav tikai lauku stilā: mūsdienu rūpnīcās ir virkne augsto tehnoloģiju modeļu, kas izgatavoti no liektām un krāsotām tērauda loksnēm, kuras var pārveidot šikā, modernā izskatā. Klasiskā sofa vai mīkstā dīvāna variācijas nav nekas neparasts.

Lasīt arī  Bērnu amatniecības izstrādājumu uzglabāšanas idejas

Starp citu, šajā virtuves stūrītī bieži ir lieli uzglabāšanas nodalījumi – Mazā virtuvē tas ir tikpat svarīgs arguments par labu. Jums nav jāpērk gatavs stūrītis Jūs varat to izgatavot pats no nelieliem grīdas virtuves skapīšiem, uz kuriem ir sakrauts sēdekļa spilvens vai parastu dekoratīvo spilvenu kaudze.

Ja izvēlaties polsterētu sēdekli, tējas dzeršanas laiks virtuvē ir patiešām ilgs.

Pārī savienošanas princips. Ja telpā ir vairāki logi, ieteicams katra palodzes vietā izbūvēt sēdekli. Lai "dīvāns" būtu ērts, var būt nepieciešams nedaudz samazināt loga atvērumu. Atcerieties, ka labs sēdvietas augstums ir aptuveni 50 cm: ļoti maz logu sākas tik zemu pie grīdas.

Attēlā: Slabbinka Rotunda.

Mīksta palodze

Mēs bieži redzam, ka lielie uzņēmumi sēž, kur vien tie atrodas, pat uz palodzēm.

Tātad, kāpēc gan tos nepadarīt ērtus un piemērotus iepriekšējai sēdēšanai?? Īpaši paveicies dzīvokļu īpašniekiem ķieģeļu vai staļinisma mājās ar biezām sienām: viņi var atļauties mīkstu palodzi.

Lai sēdēšana uz palodzes būtu ērta, jārūpējas par radiatora pārvietošanu, kas parasti atrodas zem loga.

Palodžu matrači bieži vien ir jāpasūta no šūšanas veikala. Bet, ja jums ir standarta logs, varat iegādāties arī.

Starpsiena, niša

Ja jūsu mājā ir tukša niša, varat to pārveidot par romantisku nišu. Bērniem tas patiks visvairāk, jo viņi mīl stūrīšus un aizkulises. Ja niša ir pietiekami liela, to var pārveidot par viesu gultu, izveidojot nelielu pjedestālu un novietojot uz tā matraci ar dekoratīvu pārklāju. Ikdienišķās dienās šo nišu var izmantot kā atpūtas zonu alternatīvs dīvāns.

To var apvienot ar grāmatu plauktu, lai izveidotu privātu lasīšanas telpu. Vai arī izveidot ietilpīgas uzglabāšanas sekcijas zem "pjedestāla".

Lasīt arī  15 Mēbeļu komplekti skolēniem


Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: