Pēc pasūtījuma veidots interjers

Visu mēbeļu un interjera priekšmetu pārpilnību, jūs ne vienmēr varat atrast pareizo produktu veikalā. Vai nu izmērs nav pareizs, vai arī montāžas materiāls nav pareizs. Vai arī jūs vienkārši vēlaties tādu pašu garderobi, bet ar tādas formas kājām, kādas rūpnīca nepiedāvā. Ir tikai viens risinājums – izgatavot pēc pasūtījuma.

Jūs varat izveidot mēbeles jebkurai mājas vietai pēc sava dizaina. Nav nekādu ierobežojumu.

Izstāžu zālē vai darbnīcā?

Pasūtīt nav tas pats, kas pasūtīt. Lielākā daļa interjera veikalu praktizē mēbeļu ražošanu pēc pasūtījuma: klients izstāžu zālē izvēlas pareizo izmēru, krāsu, veic priekšapmaksu un gaida preču piegādi no ārzemēm. Neatkarīgi no tā, kā tas ir novietots, moduļu un apdares krāsu izvēle ir ierobežota. Tātad praksē jūs joprojām saņemat standarta produktu, kas paredzēts "vidusmēra cilvēkam" Pircējs. Ne vienmēr moduļu komplektā ir iekļautas visas nepieciešamās sadaļas. Jā, un moduļu rūpnīcas mēbelēm ir standarta "pakāpiens" vairāk. Piemēram, jūs nevarat pasūtīt 68,3 cm platu skapi labākajā gadījumā var būt 65 cm. Ir ļoti grūti izveidot telpas ar neregulārām proporcijām.

Pēc pasūtījuma izgatavotas mēbeles ir risinājums, ja standarta modeļu klāstā nav piemērotas izvēles.

Ko vēlaties! Izgatavojot darbu pēc pasūtījuma specializētā Latvijas uzņēmumā, tiks ņemta vērā katra detaļa. Mēbeles līdz milimetram precīzi iederēsies telpas konfigurācijā. Plauktu vienības apdari var precīzi pieskaņot eksotiskajam parketam. Jūs beidzot varat atteikties no DPS par labu dabas materiāliem Pēc pasūtījuma izgatavotas koka mēbeles ir viegli iegūt! Nemaz nerunājot par nepieciešamajiem mēbeļu konstrukcijas elementiem. Ja patiešām vēlaties, lai jums būtu autora darbs, tā izstrādi var pat uzticēt profesionāliem dizaineriem. Vai arī izveidojiet savu dizaina modeli.

Lasīt arī  Es Saloni WorldWide Maskavā

Mēbeles vannas istabai, priekšnamam, ēdamistabai… Pēc pasūtījuma var izgatavot jebko.

  • autora mēbeles no Lion DOR
  • Lion DOR pēc pasūtījuma izgatavotas vannas istabas mēbeles
  • Lion DOR dizaina mēbeles
  • Lion DOR dizaina mēbeles

autora mēbeles no Lion DOR.

Pēc tam, kad būsiet samaksājis par savu pasūtījumu itāļu mēbeļu fabrikai, jūs nevarēsiet ietekmēt ražošanas procesu. Bet, izvēloties pēc pasūtījuma izgatavotas mēbeles, jūs varēsiet viegli kontrolēt ražošanas procesu katrā posmā, veicot korekcijas, lai atspoguļotu izmaiņas jūsu interjera dizaina projektā.

Viss ir iekļauts. Tāpat ir ļoti ērti pasūtīt mēbeles dažādām telpām, kā arī durvis un sienu, grīdu un griestu apdari. Tas ne tikai ietaupīs laiku, bet arī ļaus jums saglabāt visu interjeru vienotā stilā. Tik plašs pakalpojumu klāsts, piemēram, Lion DOR.

Līdztekus pēc pasūtījuma izgatavotām mēbelēm jūs varat arī izgriezt sienas un griestus.

Pēc pasūtījuma izgatavotas mēbeles

Dzīvojamā istaba. zem frāzes "pēc pasūtījuma izgatavotas mīkstās mēbeles" ļoti bieži tas nozīmē, ka ir iespējams izvēlēties no diviem vai trim dīvāna vai krēsla platuma variantiem, vairākiem polsterējuma materiāla variantiem, kā arī transformācijas mehānisma esamību vai neesamību. Taču ir izņēmumi Lion DOR izgatavos mīksto komplektu vai atsevišķu izstrādājumu burtiski no nulles. Dizaineri izstrādā sākotnējo dizainu, pamatojoties uz jūsu specifikācijām, jūsu izvēlētajiem materiāliem un pieredzējušiem galdniekiem, kuri pēc tam to realizē. Tas attiecas arī uz citām pastāvīgajām palīgierīcēm un aprīkojumu dzīvojamā istaba glabāšanas sistēmas.

Mīkstās mēbeles vai dzīvojamās istabas uzglabāšanas sistēmas ražošana ietver visus posmus no dizaina projekta izstrādes līdz gatavā izstrādājuma uzstādīšanai telpā.

Guļamistabai. Guļamistabas komplektā parasti ietilpst minimālais priekšmetu skaits – gulta un naktsskapītis kas dažkārt tiek papildināta ar līdzīga dizaina skapi, kumodi, tualetes galdiņu un pufu. Pasūtot pēc pasūtījuma veidotu komplektu šai mājas daļai, jums nebūs jāuztraucas par to, ka trūks kāda no jūsu iecienītākajām detaļām. Korpusa mēbeles pēc pasūtījuma var izgatavot tādā pašā stilā kā gulta. Interesanta iespēja – Garderobes fasādes pasūtīšana vai, piemēram, standarta galvgalda aizstāšana ar sienas paneļiem.

Lasīt arī  Prusta krēsla mini versija

Jūsu pēc pasūtījuma izgatavotajā guļamistabas komplektā būs iekļautas visas nepieciešamākās lietas, un tas būs veidots unikālā stilā, kas raksturīgs tieši jums.

Virtuvei. Virtuves komplekti – Visbiežāk sastopamie "mēbeļu konstruktori". Skapīšu un plauktu skaits un izvietojums vienmēr ir atkarīgs no klienta vēlmēm. Tomēr ir arī dažas nepilnības: moduļa elementu dziļums, platums un forma ir fiksēti, kas ierobežo plānošanas iespējas.

Virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, kas izgatavotas konkrētai telpai, precīzi atbildīs nākamā īpašnieka vēlmēm. Lion DOR var ne tikai projektēt un izgatavot iekārtu, bet arī uzstādīt mēbeles — visas nepieciešamās ierīces.

Virtuves mēbeles pēc pasūtījuma ir labs risinājums ne tikai tiem, kam ir netipiska virtuve, bet arī visiem, kas vēlas pēc pasūtījuma izgatavotas mēbeles, kas atbilst prasībām.

Durvis un apdare

Domājiet lieli! Interjera kopējo izskatu veido ne tikai labi izvēlēts mēbeļu komplekts, bet arī tas, cik harmoniski objekti iekļaujas "fonā": sienu, grīdu, griestu apdare.

Iziet ārpus "gatavā plaukta" pieejas pēc pasūtījuma veidoti interjeri. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties kabīni garāžā vai iebūvētas mēbeles vannas istabā.. nav problēmu! Lion DOR piedāvā ne tikai pēc individuāla pasūtījuma izgatavotas virtuves mēbeles, bet arī visu virtuves mēbeļu klāstu Uzņēmums ražo sienu un griestu paneļus, parketu un iekšdurvis, kas garantēti iederas telpas interjerā.

Pēc pasūtījuma izgatavotas koka mēbeles ir pelnījušas labu ietvaru: pievilcīgas iekšdurvis un telpu starpsienas papildina kopainu.

Kur izgatavot pēc pasūtījuma gatavotu interjeru un mēbeles?
Sazinieties ar Lion DOR.

kā reklāmas tiesības


Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: