Kā izvēlēties un uzstādīt stikla virtuves priekšautu

Stikla priekšauts ir lieliska alternatīva keramikas priekšastam: tas ir gan skaists, gan higiēnisks. Taču stikls ir sarežģīts materiāls, tāpēc izvēlieties un uzstādiet to pareizi.

Materiāls

Rūdīts stikls vai triplex. No stikla izgatavots priekšauts ir necaurlaidīgs pret mitrumu, neabsorbē taukus un netīrumus, bet nav tik izturīgs kā keramikas priekšauti. Tāpēc piemērots ir tikai rūdīts stikls: ja tas tiek bojāts, tas sadrūp nelielās, drošās lauskās. Vēl labāks ir virtuves priekšauts, kas izgatavots no tripleksa stikla, t. i., laminēta stikla – tas ir ļoti izturīgs. Un pat ar ļoti spēcīgu triecienu tas "salūst" tikai plaisu tīkls.

Neatkarīgi no tā, kas jums patīk. Stikla priekšauts var būt matēts, caurspīdīgs, tonēts, spoguļstikls, krāsains, reljefs. Stikls arī ļauj virtuvē izveidot viltus logus vai izsmalcinātu apgaismojumu, izvietot attēlus vai plakātus vai zīmēt dizainu uz paneļa aizmugurējās puses.

Attēlā: Arrital Cucine Onda 08 virtuve.

Dekoru variācijas

Priekšauta iekšpuse — Vienkārši ievietojiet starp divām 4 mm biezām stikla plāksnēm, kuras pēc tam sašuj un piestiprina pie sienas. Šis stikla priekšauts var būt tikai maza izmēra, jo 4 mm stikls ir ļoti trausls. No otras puses, montāža ir vienkāršāka, un to ir vieglāk nomainīt.

Drukāt — Zīmējums ir izgatavots uz ( 6-8 mm bieza stikla ) drukas izmaksas ir aptuveni 4000 Euro./kv. . Nav lēti, bet tie var aizklāt jebkuru telpu.

Gravēšana ( visbiežāk apstrādāts ar smilšu strūklu ) vai ķīmiski kodinātas — Piemērots jebkura biezuma stiklam. Pirmā metode ir lētāka, otrā – dārgāka, bet attēls ir reljefs un izteiksmīgs.

Lasīt arī  Ēdamgalds: Kurš??

Stikla grīdas flīžu dekoru var kombinēt ar tapetēm vai mēbeļu polsterējumu – īpaši, ja to izmanto kopā ar dzīvojamo telpu.

Montāža

Vissvarīgākais precizitāte. Stikla virtuves priekšauts prasa gandrīz perfektu urbšanas precizitāti gan panelī, gan sienā. Stikls – Tas nav materiāls, kuru var urbt vairākas reizes, nemazinot tā izturību.

Elementu nostiprināšana. Stikla ekrāna montāžai ir nepieciešami īpaši stiprinājumi. Visbiežāk sastopamie elementi ir šādi ( tos izmanto izkārtņu vai plexiglas izkārtņu montāžai ). Stikla priekšauts tiek novietots 2-4 cm attālumā no sienas, un to var piestiprināt vai nu caur priekšautā izurbtiem caurumiem, vai aizspiežot malas ar aizbāzni.

Kronšteina izvēle. Atkarībā no sienas materiāla. Piemērota aparatūra drywall Tie var izturēt līdz 10 kg slodzi uz pāri. Dībeļi ir piemēroti betonam, vienlaidu ķieģeļiem vai akmenim viņi "to var izdarīt" iztur līdz 20 kg katrā pārī. Vēl viens būtisks uzstādīšanas elements gumijas, gumijas vai plastmasas blīves: bez tām stikls var saplaisāt.

Stikla priekšauts īpaši harmoniski izskatīsies virtuvēs ar krāsainām stikla fasādēm.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: